Povezane vesti

Mamić osuo paljbu po 3 Hrvatska reprezentativca: Modrića sam ja doveo na ovaj nivo – nek kaže da ništa nisam ukrao!

Mamić osuo paljbu po 3 Hrvatska reprezentativca: Modrića sam ja doveo na ovaj nivo – nek kaže da ništa nisam ukrao!

Hot sport 20.06.2022
„Uzeo sam ga kao izbeglicu.“ Nakon određenih dešavanja koja se povezuju sa porodicom Zdravka Mamića, on je održao konferenciju za medije, na kojoj je između ostalog pričao i o pojedinim hrvatskim fudbalerima. Mamić je najviše zamerio Luki… »
Mamić "zapalio" Hrvatsku: Modrića sam doveo kao izbeglicu, a nema hrabrosti da kaže da nisam ništa ukrao

Mamić "zapalio" Hrvatsku: Modrića sam doveo kao izbeglicu, a nema hrabrosti da kaže da nisam ništa ukrao

Večernje novosti 20.06.2022
NIJE Zdravko Mamić dugo držao konferenciju za medije, što je i sam potvrdio, ali je ovu 20. juna morao da održi s obzirom na neka dešavanja koja se povezuju sa njegovom porodicom. FOTO: Printskrin Tom prilikom alfa i omega Dinama dotakao se i… »
Mamić: Došao kao izbeglica, Modrić nema hrabrost da kaže da nisam ništa ukrao

Mamić: Došao kao izbeglica, Modrić nema hrabrost da kaže da nisam ništa ukrao

Nova 20.06.2022
Bivši predsednik Dinama iz Zagreba odlučio je još jednom da se oglasi iz mesta u kom se skriva. Već četiri godine se skriva od hrvatskog pravosuđa u Bosni i Hercegovini, a sa vremena na vreme napravi konferenciju za medije na kojoj se ređaju… »

Vesti dana »