Povezane vesti

Milanović: BiH da dobije status kandidata, njeno preskakanje nalikovalo bi sadizmu

Milanović: BiH da dobije status kandidata, njeno preskakanje nalikovalo bi sadizmu

Novi magazin 20.06.2022
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović ponovo se danas založio da se Bosni i Hercegovini dodeli status kandidata za ulazak u EU ocenivši da bi preskakanje te zemlje "nalikovalo sadizmu". "Ja sam za to da se celoj BiH, ne samo Hrvatima u BiH, da taj signal… »
Milanović se založio da se i BiH da status kandidata: Preskakanje nalik sadizmu

Milanović se založio da se i BiH da status kandidata: Preskakanje nalik sadizmu

N1 Info 20.06.2022
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović ponovo se založio da se Bosni i Hercegovini dodeli status kandidata za ulazak u EU, ocenivši da bi preskakanje te zemlje "nalikovalo sadizmu". „Ja sam za to da se celoj BiH, ne samo Hrvatima u BiH, da taj signal da… »
Milanović: BiH treba dati status kandidata za EU, u boljem je položaju od Ukrajine i Moldavije

Milanović: BiH treba dati status kandidata za EU, u boljem je položaju od Ukrajine i Moldavije

Al Jazeera 20.06.2022
Ako sada ne damo BiH status kandidata onda ih praktički ne percipiramo kao državu, rekao je hrvatski predsjednik. Hrvatski predsjednik Zoran Milanović ponovio je u ponedjeljak da Bosni i Hercegovini treba dati status kandidata za Evropsku uniju, kao i… »
Milanović: BiH treba dati status kandidata za EU

Milanović: BiH treba dati status kandidata za EU

RTV 20.06.2022
ZAGREB - Hrvatski predsednik Zoran Milanović ponovio je danas da Bosni i Hercegovini treba dati status kandidata za Evropsku uniju, kao i Ukrajini, koja je, prema njegovom mišljenju, u mnogo težem položaju od BiH. Kako je ocenio Milanović, drugačiji… »

Vesti dana »