Povezane vesti

Rikardo: Partizan je moja kuća, nije normalno da sa 98 bodova ne uzmete titulu

Rikardo: Partizan je moja kuća, nije normalno da sa 98 bodova ne uzmete titulu

Nova 20.06.2022
Napadač Partizana očekuje mnogo u narednoj sezoni. Rikardo Gomeš je postigao 38 golova u prethodnoj sezoni, a za klupski sajt Partizana kaže da klub ima poseban deo u njegovom srcu. „Mogu da vam se zakunem, zadovoljstvo mi je što sam ovde, što sam… »
Rikardo: "Kao da smo izgubili hemiju..."

Rikardo: "Kao da smo izgubili hemiju..."

Sportske.net 20.06.2022
Rikardo Gomeš je fudbaler koji je ove sezone oborio rekord Mateje Kežmana po broju golova u jednoj sezoni, postigao ih je 38, za razliku od bivšeg reprezentativca Jugoslavije i Srbije i Crne Gore koji je ostao na 35. Fudbaler sa Zelenortskih ostrva je… »
Gomeš: Nije normalno da osvojite 98 bodova u sezoni, a da ne osvojite titulu

Gomeš: Nije normalno da osvojite 98 bodova u sezoni, a da ne osvojite titulu

Sportski žurnal 20.06.2022
Onaj ko je zaslužio ju je i osvojio, ali je teško prihvati posle duge sezone i svega što se dogodilo, da nismo na kraju prvi prošli kroz cilj. Rikardo Gomeš je završio sezonu kao najbolji strelac Super lige Srbije sa 29 golova (38 golova u svim… »
Rikardo gomeš: Ponude me ne dotiču! Golgeter Partizana maksimalno fokusiran na predstojeće izazove u crno-belom dresu

Rikardo gomeš: Ponude me ne dotiču! Golgeter Partizana maksimalno fokusiran na predstojeće izazove u crno-belom dresu

Večernje novosti 20.06.2022
HIRURŠKA preciznost i istančani golgeterski njuh lansirali su Rikarda Gomeša (30) u prethodnoj sezoni u anale Partizana, pošto je sa 38 preciznih hitaca u tri takmičenja oborio klupski rekord star 23 godine, koji je držao Mateja Kežman sa 35 golova… »

Vesti dana »