Povezane vesti
Koncert povodom Svetskog dana muzike
Kragujevačke 20.06.2022
U saradnji sa Italijanskim institutom za kulturu u Beogradu i "Piccolo opera" festivalom iz Trsta. Muzički centar pripremio je koncert Kragujevačkog simfonijskog orkestra uz gostovanje soliste Daria Đorđele (Italija) i dirigenta Igora Zobina… »
Koncert Kragujevačkog simfonijskog orkestra sa gostima iz Italije
InfoKG 20.06.2022
Na Svetski dan muzike sutra od 20 časova u Svečanoj sali Prve kragujevačke gimnazije biće održan koncert Kragujevačkog simfonijskog orkestra, kojem će se pridružiti solista Dario Đorđele (Italija) i dirigent Igor Zobin (Italija). Na programu će… »
Svetski dan muzike uz Kragujevački simfonijski orkestar i Daria Đorđelea
Glas Zapadne Srbije 20.06.2022
Čačak - Povodom obeležavanja Svetskog dana muzike, čačanskoj publici predstaviće se italijanski operski pevač Dario Đorđele, bas-bariton, dirigent Igor Zobin i Kragujevački simfonijski orkestar. Koncert se organizuje u saradnji sa Italijanskim… »
Vesti dana »

Dve nesreće u Rusiji - Sedam osoba poginulo pri obrušavanju nadvožnjaka na voz, u Kurskoj oblasti urušio se most
RTV pre 39 minutajoš 18 povezanih

Studentski protesti u 32 grada: "Decentralizacija se učitava"
Insajder pre 33 minutajoš 10 povezanih

Otvorena birališta u Poljskoj, građani u drugom krugu biraju predsednika
RTV pre 49 minutajoš 12 povezanih