Povezane vesti

Raskinuli mladenovićka i isak šabanović, Aleksandra priznala: Mi smo dva sveta, nismo se uklopili! Slobodna sam! (kurir TV)

Raskinuli mladenovićka i isak šabanović, Aleksandra priznala: Mi smo dva sveta, nismo se uklopili! Slobodna sam! (kurir TV)

Kurir 20.06.2022
Pevačica Aleksandra Mladenović došla je na promociju albuma koleginice Nadice Ademov. Ona nije došla u pratnji dečka Isaka Šabanovića, pa je priznala šta se dogodilo. Naime, Aleksandru su pitali gde joj je dečko, a ona je kao iz topa odgovorila… »
Raskinuli Aleksandra Mladenović i Isak Šabanović: „Nismo se pronašli“

Raskinuli Aleksandra Mladenović i Isak Šabanović: „Nismo se pronašli“

Nova 20.06.2022
Pevačica se pojavila na promociji albuma svoje koleginice sama, pa je otkrila prisutnim medijima da više nije u vezi sa kolegom Isakom Šabanovićem, nekadašnjim učesnikom takmičarskog programa "Zvezde Granda". Aleksandra je saopštila da su ona i… »
Buran kraj ljubavi: Raskinuli Isak Šabanović i Aleksandra Mladenović, a evo kako je pevačica sve objasnila

Buran kraj ljubavi: Raskinuli Isak Šabanović i Aleksandra Mladenović, a evo kako je pevačica sve objasnila

Svet & Skandal 20.06.2022
Raskinuli Isak i Aleksandra Pevačica Aleksandra Mladenović pojavila se večeras u javnosti i okupljenim pripadnicima sedme sile priznala da više nije u vezi sa kolegom Isakom Šabanovićem. Pročitajte: Isak Šabanović i Aleksandra Mladenović… »
Raskinuli Aleksandra Mladenović i Isak Šabanović!

Raskinuli Aleksandra Mladenović i Isak Šabanović!

Svet plus 20.06.2022
Raskinuli Aleksandra Mladenović i Isak Šabanović! Gotovo je, pevačica imala da poruči samo jedno! Aleksandra Mladenović otkrila je da više nije u ljubavnoj vezi sa kolegom iz Granda, Isakom Šabanovićem. - Nisam sa Isakom, razišli su nam se… »

Vesti dana »