Povezane vesti

Propale ljubavi zvezda Granda: Zaveli kolege, pa pukli brže nego što su mislili, ljubav ili marketing

Propale ljubavi zvezda Granda: Zaveli kolege, pa pukli brže nego što su mislili, ljubav ili marketing

Blic 21.06.2022
Popularno takmičenje "Zvezde Granda", iznedrilo je mnoge mlade zvezde, a tokom takmičenja rodile su se i mnoge ljubavi. Ipak, neke i nisu dugo potrajale, dok su pojedine krunisane brakom i traju već godinama. Kao bomba odjeknula je vest da Isak… »
Sve propale ljubavi „Zvezda Granda“: Isak i Aleksandra su poslednji u nizu

Sve propale ljubavi „Zvezda Granda“: Isak i Aleksandra su poslednji u nizu

Nova 21.06.2022
Popularni takmičarski program stvorio je mnoge zvezde koje su napredovale i izgradile muzičke karijere, ali je i bio pogodno mesto za rađanje ljubavi između pojedinih kandidata. Neke ljubavi su opstale, pa su čak i krunisane brakom, dok druge, ipak… »
Definitivno kraj još jedne zg ljubavi Isak potvrdio da više nije sa Aleksandrom: Tačno je, raskinuli smo! Evo u kakvim su…

Definitivno kraj još jedne zg ljubavi Isak potvrdio da više nije sa Aleksandrom: Tačno je, raskinuli smo! Evo u kakvim su…

Kurir 21.06.2022
Kao bomba odjeknula je vest da Isak Šabanović i Aleksandra Mladenović više nisu zajedno. Potom se u medijima pojavila informacija da do raskida nije došlo već da je reč o markentiškom triku i da su samo želeli da ih tako mediji ostave na miru… »
Aleksandra Mladenović posred leđa “krije” tetovažu od 4 reči koje svi žele da čuju

Aleksandra Mladenović posred leđa “krije” tetovažu od 4 reči koje svi žele da čuju

Vesti online 21.06.2022
Popularna pevačica Aleksandra Mladenović pokazala je “skrivenu” tetovažu nasred leđa, s prelepim značenjem. Aleksandra se pojavila na promociji albuma koleginice Nadice Ademov, a tom prilikom blistala je u crnoj haljini s otvorenim leđima… »
Mladenovićka slagala da je raskinula sa Isakom? Otkrivamo! Evo šta se krije iza Aleksandrinog istupanja u javnost o krahu…

Mladenovićka slagala da je raskinula sa Isakom? Otkrivamo! Evo šta se krije iza Aleksandrinog istupanja u javnost o krahu…

Blic 21.06.2022
Pevačica Aleksandra Mladenović pojavila se sinoć u javnosti i okupljenim pripadnicima sedme sile rekla da više nije u vezi sa kolegom Isakom Šabanovićem. Međutim, kako "Blic" saznaje, istina je drugačija. Juče je kao bomba odjeknula vest da su… »
Raskinuli Aleksandra Mladenović i isak šabanović: Priznala sve: "Mi smo dva sveta! Ne bih ni objavila da smo zajedno da nas…

Raskinuli Aleksandra Mladenović i isak šabanović: Priznala sve: "Mi smo dva sveta! Ne bih ni objavila da smo zajedno da nas…

Blic 20.06.2022
Pevačica Aleksandra Mladenović pojavila se večeras u javnosti i okupljenim pripadnicima sedme sile priznala da više nije u vezi sa kolegom Isakom Šabanovićem. - Došla sam sama, dečka nemam. Slobodna sam. Prosto se nismo uklopili, totalno smo dva… »

Vesti dana »