Povezane vesti

Direktna ucena iz Evrope: Srbija mora da uvede sankcije Rusiji

Direktna ucena iz Evrope: Srbija mora da uvede sankcije Rusiji

Pravda 21.06.2022
Srbija mora da se odluči na čijoj strani želi da bude, poručila je predsednica Evropske komisije Ursula fon der Lajen. "Mi želimo Srbiju uz nas, ali za to su nam potrebni jasni dokazi da ta zemlja deli naše vrednosti, na primer vladavinu prava i… »
Fon der Lajen: Srbija mora da odluči na čijoj strani želi da bude

Fon der Lajen: Srbija mora da odluči na čijoj strani želi da bude

Nova 21.06.2022
Srbija mora da se odluči na čijoj strani želi da bude, poručila je predsednica Evropske komisije Ursula fon der Lajen. „Mi želimo Srbiju uz nas, ali za to su nam potrebni jasni dokazi da ta zemlja deli naše vrednosti, na primer vladavinu prava i… »
Fon der Lajen: Srbija mora da se odluči na čijoj je strani - da li deli EU vrednosti i odbija rusku invaziju

Fon der Lajen: Srbija mora da se odluči na čijoj je strani - da li deli EU vrednosti i odbija rusku invaziju

Blic 21.06.2022
Srbija mora da se odluči na čijoj strani želi da bude, poručila je predsednica Evropske komisije Ursula fon der Lajen. - Mi želimo Srbiju uz nas, ali za to su nam potrebni jasni dokazi da ta zemlja deli naše vrednosti, na primer vladavinu prava i… »
Von der Leyen: Srbija se mora odlučiti

Von der Leyen: Srbija se mora odlučiti

Al Jazeera 21.06.2022
Čelnica Evropske komisije je kazala da su gotovo sve zemlje Zapadnog Balkana na evropskom putu dalje od Ukrajine. Srbija se mora odlučiti na čijoj strani želi biti, poručila je predsjednica Evropske komisije Ursula Von der Leyen. “Mi želimo Srbiju… »
Fon der Lajen: Srbija mora da se odluči na čijoj strani želi da bude, očekujemo da svi vučemo istu stranu užeta

Fon der Lajen: Srbija mora da se odluči na čijoj strani želi da bude, očekujemo da svi vučemo istu stranu užeta

Euronews 21.06.2022
Srbija mora da se odluči na čijoj strani želi da bude, poručila je predsednica Evropske komisije Ursula fon der Lajen. "Mi želimo Srbiju uz nas, ali za to su nam potrebni jasni dokazi da ta zemlja deli naše vrednosti, na primer vladavinu prava i… »
Fon der Lajen: Srbija mora da se odluči na čijoj strani želi da bude, mi je želimo uz nas

Fon der Lajen: Srbija mora da se odluči na čijoj strani želi da bude, mi je želimo uz nas

Telegraf 21.06.2022
Podvukla je da je spoljnopolitičko opredeljenje kandidata veoma bitno. Srbija mora da se odluči na čijoj strani želi da bude, poručila je predsednica Evropske komisije Ursula fon der Lajen. - Mi želimo Srbiju uz nas, ali za to su nam potrebni jasni… »
Novi pritisci na našu zemlju! Fon der Lajen uputila jasnu poruku: "Srbija mora da stane uz Evropu"

Novi pritisci na našu zemlju! Fon der Lajen uputila jasnu poruku: "Srbija mora da stane uz Evropu"

Srbija danas 21.06.2022
Srbija mora da se odluči na čijoj strani želi da bude, poručila je predsednica Evropske komisije Ursula fon der Lajen. - Mi želimo Srbiju uz nas, ali za to su nam potrebni jasni dokazi da ta zemlja deli naše vrednosti, na primer vladavinu prava i… »

Vesti dana »