Povezane vesti

Ruske snage osvojile naselje blizu Lisičanska

Ruske snage osvojile naselje blizu Lisičanska

Al Jazeera 21.06.2022
Ruske snage osvojile su naselje Toškivka jugoistočno od grada Lisičanska u pokrajini Luhansk, rekao je guverner te pokrajine Serhij Hajdaj. U nastavku su najnovije informacije o ratu u Ukrajini: 21 jun 2022 - 20:42 GMT Mizincev: Rusija evakuisala više… »
Rusi "drhte" zbog ovoga: Slovenija šalje Ukrajini 35 vozila iz doba SFRJ, ali od SAD dobijaju nešto zauzvrat (video)

Rusi "drhte" zbog ovoga: Slovenija šalje Ukrajini 35 vozila iz doba SFRJ, ali od SAD dobijaju nešto zauzvrat (video)

Pravda 21.06.2022
Slovenija je u Ukrajinu poslala 35 oklopnih vozila pešadije BVP M80. U zamenu će dobiti kredit od SAD u vrednosti oklopnjaka za nabavku vojne opreme. Oklopna vozila BVP M-80 stara su četiri decenije i biće prebačena u Ukrajinu preko Austrije i… »
Na ukrajinsko ratište stiže 35 oklopnih vozila „made in Yugoslavia“

Na ukrajinsko ratište stiže 35 oklopnih vozila „made in Yugoslavia“

Nova 21.06.2022
Slovenija je Ukrajini donirala 35 oklopnih amfibijskih vozila BVP M80A proizvedenih u bivšoj Jugoslaviji, za šta će u dogovoru s SAD-om dobiti kompenzacijska sredstva za kupovinu opreme za slovenačku vojsku, prenose tamošnji mediji. Vozila su… »
Jugoslovenske amfibije stižu u Ukrajinu! Evo ko šalje strašno naoružanje uz pomoć SAD - jedna zemlja minira ceo dogovor!

Jugoslovenske amfibije stižu u Ukrajinu! Evo ko šalje strašno naoružanje uz pomoć SAD - jedna zemlja minira ceo dogovor!

Mondo 21.06.2022
Vlada Slovenije odlučila je da donira 35 oklopnih amfibijskih vozila BVP M80A. Vlada Slovenije odlučila je da donira 35 oklopnih amfibijskih vozila BVP M80A. Slovenija je odlučila da donira Ukrajini 35 oklopnih amfibijskih vozila BVP M80A koja su… »
Slovenija donirala Ukrajini 35 oklopnih vozila

Slovenija donirala Ukrajini 35 oklopnih vozila

Danas 21.06.2022
Slovenija je Ukrajini donirala 35 oklopnih amfibijskih vozila BVP M80A proizvedenih u Jugoslaviji, pa će u dogovoru sa SAD dobiti kompenzacijska sredstva za kupovinu opreme za slovenačku vojsku, preneli su danas slovenački mediji. Vozila su železnicom… »
Vi ste moj heroj, Ben Stiller poručio predsjedniku Ukrajine

Vi ste moj heroj, Ben Stiller poručio predsjedniku Ukrajine

Slobodna Evropa 21.06.2022
Američki glumac Ben Stiller sastao se 20. lipnja s ukrajinskim predsjednikom Volodimirom Zelenskijim kojem je prenio svoje divljenje prema njegovom djelovanju od početka ruske invazije u Ukrajini krajem februara. "Ovo je velika čast za mene... Vi ste… »
FOTO: Glumac Ben Stiler posetio Zelenskog i preneo mu svoje divljenje

FOTO: Glumac Ben Stiler posetio Zelenskog i preneo mu svoje divljenje

Radio 021 21.06.2022
Američki glumac Ben Stiler sastao se u ponedeljak sa ukrajinskim predsednikom Volodimirom Zelenskim kojem je preneo svoje divljenje prema njegovom delovanju od početka ruske invazije u Ukrajini. "Ovo je velika čast za mene...vi ste moj heroj", rekao je… »

Vesti dana »