Povezane vesti

Jović iskren: ‘Šut i inteligenciju mogu da primenim na NBA!’

Jović iskren: ‘Šut i inteligenciju mogu da primenim na NBA!’

Hot sport 21.06.2022
Sve je izvesnije da se seli ‘preko bare’! Sjajni srpski košarkaš Nikola Jović nalazi se u Sjedinjenim Američkim Državama gde već neko vreme trenira sa nekoliko NBA timova. Cilj treninga je da ubedi timove da je baš on taj kojeg će oni izabrani… »
Jović: Inteligenciju i šut mogu odmah da primenim u NBA

Jović: Inteligenciju i šut mogu odmah da primenim u NBA

Sport klub 21.06.2022
Košarkaš Mege i mladi reprezentativac Srbije Nikola Jović (19), izjavio je da bi mogao lako da se prilagodi igri u NBA ligi, prenosi AP. Nikola Jović se trenutno nalazi u Americi i priprema se za NBA draft. On je ove sezone proglašen za najboljeg… »
Samouvereni Jović objasnio Amerikancima: ''Imam dobru košarkašku inteligenciju''

Samouvereni Jović objasnio Amerikancima: ''Imam dobru košarkašku inteligenciju''

Sportske.net 21.06.2022
Brojni košarkaški talenti širom sveta ''broje sitno'' do ovogodišnjeg NBA drafta koji će biti održan u četvrtak. Među njima je i košarkaš Mege Nikola Jović koji je početkom ovog meseca napunio 19 godina. On nije nastupao za Megu u plej-ofu… »
Jović puca od samopouzdanja: Moja inteligencija i šut spremni za NBA

Jović puca od samopouzdanja: Moja inteligencija i šut spremni za NBA

Nova 21.06.2022
Jović veruje da je spreman za NBA. Košarkaš Mege i mladi reprezentativac Srbije Nikola Jović (19), izjavio je da bi mogao lako da se prilagodi igri u NBA ligi. Jović se trenutno nalazi u Americi i priprema se za NBA draft. On je ove sezone proglašen… »
Jovića samo zanima NBA: Mladi srpski košarkaš nema dilemu

Jovića samo zanima NBA: Mladi srpski košarkaš nema dilemu

Večernje novosti 21.06.2022
KOŠARKAŠ Mege i mladi reprezentativac Srbije Nikola Jović (19) izjavio je da bi mogao lako da se prilagodi igri u NBA ligi, prenosi AP. FOTO: Printskrin/Tviter/AltitudeTV Jović se trenutno nalazi u Americi i priprema se za NBA draft. On je ove sezone… »

Vesti dana »