Povezane vesti

Brnabić: Radnici Fijata izabrali ulicu umesto pregovore

Brnabić: Radnici Fijata izabrali ulicu umesto pregovore

Politika 21.06.2022
Premijerka Ana Brnabić izjavila je danas da su radnici Fijata u Kragujevcu odlučili da izađu na ulicu i organizuju proteste umesto da nastave pregovore sa vladom i poručila im da uvek mogu da joj se obrate za nastavak razgovora, ali ne preko medija… »
Fijatovi radnici izgubili strpljenje: Sutra organizuju blokade Beograda

Fijatovi radnici izgubili strpljenje: Sutra organizuju blokade Beograda

Radio 021 21.06.2022
Fijatovi radnici krenuće sutra autobusima za Beograd gde će protestovati i organizovati blokade, jer Vlada Srbije nije ispunila nijedan njihov zahtev u vezi sa njihovim budućim radnim statusom. Predstavnik Samostalnog sindikata fabrike "Fijat plastik"… »
„Otišli smo sa živcima“: Radnici Fijata najavili blokade, Brnabić kaže – tu sam

„Otišli smo sa živcima“: Radnici Fijata najavili blokade, Brnabić kaže – tu sam

N1 Info 21.06.2022
Posle blokade magistralnog puta Kragujevac–Čačak, radnici Fijata najavljuju da će sutra doći u Beograd i blokirati ulice u centru grada. Premijerka Srbije Ana Brnabić tvrdi da pregovori nisu završeni, i da je ona tu za radnike, u pola dana i u… »
Pregovori, protesti, otvorena pitanja – i dalje nepoznata sudbina radnika "Fijata"

Pregovori, protesti, otvorena pitanja – i dalje nepoznata sudbina radnika "Fijata"

RTS 21.06.2022
Očekivana ponuda otpremnine ili drugog zaposlenja nije stigla do radnika kragujevačkog "Fijata". Neki predstavnici sindikata tvrde da su se na proteste odlučili, jer su propali pregovori s Vladom. Premijerka kaže radnici "Fijata" izabrali su ulicu… »
Brnabić: Radnici Fijata izabrali ulicu umesto pregovore

Brnabić: Radnici Fijata izabrali ulicu umesto pregovore

Glas Šumadije 21.06.2022
Premijerka Ana Brnabić izjavila je danas da su radnici Fijata u Kragujevcu odlučili da izađu na ulicu i organizuju proteste umesto da nastave pregovore sa vladom i poručila im da uvek mogu da joj se obrate za nastavak razgovora, ali ne preko medija… »
Fijatovi radnici iz Kragujevca dolaze sutra u Beograd da protestuju

Fijatovi radnici iz Kragujevca dolaze sutra u Beograd da protestuju

Glas Šumadije 21.06.2022
Fijatovi radnici krenuće sutra autobusima za Beograd gde će protestovati i organizovati blokade, jer Vlada Srbije nije ispunila ni jedan njihov zahtev u vezi sa njihovim budućim radnim statusom. Predstavnik Samostalnog sindikata fabrike „Fijat… »
Beograd sutra staje: Radnici Fijata izgubili strpljenje, počinju blokade

Beograd sutra staje: Radnici Fijata izgubili strpljenje, počinju blokade

Nova 21.06.2022
Nakon zastoja u pregovorima između predstavnika radnika Fijata i Vlade Srbije, članovi sindikata ove firme i drugi radnici odlučili su da sutra blokiraju Beograd. Kako tvrdi član Pregovaračkog tima radnika Fijata Igor Anđić, iz Vlade im je… »
Brnabić: Radnici Fijata izabrali ulicu umesto pregovore

Brnabić: Radnici Fijata izabrali ulicu umesto pregovore

RTK 21.06.2022
Premijerka Ana Brnabić izjavila je da su radnici Fijata u Kragujevcu odlučili da izađu na ulicu i organizuju proteste umesto da nastave pregovore sa vladom i poručila im da uvek mogu da joj se obrate za nastavak razgovora, ali ne preko medija. Rekla… »
Zaposleni Fiata najavili za sredu protest u Beogradu

Zaposleni Fiata najavili za sredu protest u Beogradu

Biznis.rs 21.06.2022
Radnici fabrike u Kragujevcu revoltirani zbog izostanka pisanih garancija. Radnici fabrike automobila Fiat iz Kragujevca krenuće sutra autobusima za Beograd, gde će protestovati i organizovati blokade jer im Vlada Srbije, kako kažu, nije ispunila… »
Zaposleni u Fijat Srbiji ne odustaju od protesta u Beogradu

Zaposleni u Fijat Srbiji ne odustaju od protesta u Beogradu

RTV 21.06.2022
KRAGUJEVAC - Predstavnici pregovaračkog tima zaposlenih u kragujevačkoj fabrici Fijat Srbija izjavili su danas za Tanjug da nisu dobili odgovor na zahteve upućene Vladi Srbije i Stelantisu i najavili da će sutra doći u Beograd da protestuju. "Nikakav… »
Kragujevački radnici sutra kreću u blokadu Beograda

Kragujevački radnici sutra kreću u blokadu Beograda

Pressek 21.06.2022
Nezadovoljni radnici Fijata krenuće sutra u Beograd. To je za portal Pressek potvrdio Igor Anđić, jedan od predstavnika kragujevačkih radnika. On je istakao da do dogovora nije došlo i da se radnici danas niko iz Vlade nije obratio. - Niko iz vlasti… »
Premijerka Brnabić: Ne vidim šta bi radnici Fijata tražili na ulici, a ne na pregovorima u Vladi! Znaju gde sam, dan, noć…

Premijerka Brnabić: Ne vidim šta bi radnici Fijata tražili na ulici, a ne na pregovorima u Vladi! Znaju gde sam, dan, noć…

Kurir 21.06.2022
Ja ne mogu nikoga da nateram da razgovara ili da pregovara. Ja sam tu, znaju gde sam, tu sam - dan, noć, vikend, rekla je premijerka. BEOGRAD - Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da radnici Fijata mogu da pregovoraju o svojim zahtevima i da… »
Brnabić o Fijatu: „Tu sam dan, noć, vikend, kako god“ – neka dođu na pregovore

Brnabić o Fijatu: „Tu sam dan, noć, vikend, kako god“ – neka dođu na pregovore

Nova 21.06.2022
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić je izjavila da radnici Fijata uvek mogu da dođu u Vladu Srbije kako bi se pregovori nastavili. „Da budem iskrena, ne znam šta radnici čekaju. Radnici su prekinuli pregovore i rekli da su pregovori u Vladi Srbije… »
Sindikalni lider u Fijatu kaže da su pregovori propali, za sutra najavljuje blokadu ulica u Beogradu

Sindikalni lider u Fijatu kaže da su pregovori propali, za sutra najavljuje blokadu ulica u Beogradu

RTS 21.06.2022
Jedan od sindikalnih lidera u kragujevačkoj fabrici automobila Zoran Miljković kaže da su pregovori radnika Fijata, kompanije Stelantis i Vlade Srbije propali nije objavljen broj radnika koji su se prijavili za odlazak u inostranstvo, niti ima ponude… »
Brnabić o Fijatu: Ne znam šta radnici traže na ulici, neka dođu na pregovore

Brnabić o Fijatu: Ne znam šta radnici traže na ulici, neka dođu na pregovore

N1 Info 21.06.2022
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić je izjavila da radnici Fijata uvek mogu da dođu u Vladu Srbije kako bi se pregovori nastavili. „Da budem iskrena, ne znam šta radnici čekaju. Radnici su prekinuli pregovore i rekli da su pregovori u Vladi Srbije… »
Brnabić: Radnici Fijata izabrali ulicu umesto pregovore

Brnabić: Radnici Fijata izabrali ulicu umesto pregovore

RTV 21.06.2022
POŽAREVAC - Premijerka Ana Brnabić izjavila je danas da su radnici Fijata u Kragujevcu odlučili da izađu na ulicu i organizuju proteste umesto da nastave pregovore sa vladom i poručila im da uvek mogu da joj se obrate za nastavak razgovora, ali ne… »
Brnabić: Radnici Fiata izabrali ulicu umesto pregovore

Brnabić: Radnici Fiata izabrali ulicu umesto pregovore

InfoKG 21.06.2022
Premijerka Ana Brnabić izjavila je da su radnici Fiata u Kragujevcu odlučili da izađu na ulicu i organizuju proteste umesto da nastave pregovore sa Vladom, piše Tanjug, a prenosi RTS. Predsednica Vlade Ana Brnabić je radnicima Fiata poručila da uvek… »
Brnabić: Radnici Fijata izabrali ulicu umesto pregovora

Brnabić: Radnici Fijata izabrali ulicu umesto pregovora

iKragujevac 21.06.2022
Premijerka Ana Brnabić izjavila je da su radnici Fijata u Kragujevcu odlučili da izađu na ulicu i organizuju proteste umesto da nastave pregovore sa vladom. Predsednica Vlade Ana Brnabić je radnicima Fijata poručila da uvek mogu da joj se obrate za… »
Brnabić poručila Fijatovim radnicima da se vrate na pregovore sa Vladom

Brnabić poručila Fijatovim radnicima da se vrate na pregovore sa Vladom

Slobodna Evropa 21.06.2022
Nakon što su nezadovoljni radnici fabrike automobila Fijat najavili da će blokirati ulice Beograda, premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je da radnici mogu da nastave pregovore o svojim zahtevima sa Vladom i da ne vidi šta bi oni tražili na ulici… »
Brnabić: Radnici Fijata izabrali ulicu umesto pregovore

Brnabić: Radnici Fijata izabrali ulicu umesto pregovore

Euronews 21.06.2022
Premijerka Ana Brnabić izjavila je danas da su radnici Fijata u Kragujevcu odlučili da izađu na ulicu i organizuju proteste umesto da nastave pregovore sa vladom. Ona je na pitanje novinara Euronews-a rekla da su radnici napustili pregovore koji nisu… »
Brnabić: Radnici Fijata izabrali ulicu umesto pregovore

Brnabić: Radnici Fijata izabrali ulicu umesto pregovore

Telegraf 21.06.2022
rotest je usledio nakon što je istekao rok za prijavljivanje radnika za rad u Slovačkoj. Premijerka Ana Brnabić izjavila je da su radnici Fijata u Kragujevcu odlučili da izađu na ulicu i organizuju proteste umesto da nastave pregovore sa vladom i… »
Radnici Fijata: Pregovori propali, u sredu blokada ulica Beograda

Radnici Fijata: Pregovori propali, u sredu blokada ulica Beograda

N1 Info 21.06.2022
Pregovori radnika Fijata i poslodavaca kompanije Stelantis i Vlade Srbije od podneva su definitivno propali i nezadovoljni radnici krenuće sutra u Beograd u blokade. „Pregovori su i zvanično propali. Mi se sutra u 10:30 okupljamo ispred Skupštine… »
Radnici Fijata: Blokiraćemo Beograd

Radnici Fijata: Blokiraćemo Beograd

Nova 21.06.2022
"Vlada Srbije i Stelantis toliko su odužili pregovore o budućnosti radnika Fijata, tako da smo mi odlučili da ako danas ne bude dobre ponude, i ako pokušaju da nas razvlače i sutra, u 10.30 krećemo za Beograd i blokiraćemo ulice u Beogradu"… »
Radnici Fijata najavljuju blokadu ulica u Beogradu: Ako ne bude dobre ponude…

Radnici Fijata najavljuju blokadu ulica u Beogradu: Ako ne bude dobre ponude…

Glas Šumadije 21.06.2022
„Vlada Srbije i Stelantis toliko su odužili pregovore o budućnosti radnika Fijata, tako da smo mi odlučili da ako danas ne bude dobre ponude, i ako pokušaju da nas razvlače i sutra, u 10.30 krećemo za Beograd i blokiraćemo ulice u Beogradu“… »
Radnici Fiata najavljuju blokadu ulica u Beogradu: Ako ne bude dobre ponude…

Radnici Fiata najavljuju blokadu ulica u Beogradu: Ako ne bude dobre ponude…

InfoKG 21.06.2022
"Vlada Srbije i Stellantis toliko su odužili pregovore o budućnosti radnika Fiata, tako da smo mi odlučili da ako danas ne bude dobre ponude, i ako pokušaju da nas razvlače i sutra, u 10:30 krećemo za Beograd i blokiraćemo ulice u Beogradu"… »
Radnici Fijata najavljuju blokadu ulica u Beogradu: “Ako ne bude dobre ponude i pokušaju da nas razvlače…”

Radnici Fijata najavljuju blokadu ulica u Beogradu: “Ako ne bude dobre ponude i pokušaju da nas razvlače…”

Nedeljnik 21.06.2022
EPA/SRDJAN SUKI “Vlada Srbije i Stelantis toliko su odužili pregovore o budućnosti radnika Fijata, tako da smo mi odlučili da ako danas ne bude dobre ponude, i ako pokušaju da nas razvlače i sutra, u 10.30 krećemo za Beograd i blokiraćemo ulice u… »
Radnici Fijata na dva sata blokirali magistralni put Kragujevac – Kraljevo

Radnici Fijata na dva sata blokirali magistralni put Kragujevac – Kraljevo

iKragujevac 21.06.2022
Zaposleni u Fijatu blokirali su juče u 15h magistralni put Kragujevac – Kraljevo nezadovoljni ishodom pregovora sa Vladom Srbije i kompanijom Stelantis. Saobraćaj je bio u blokadi dva sata, a radnici poručuju da će, ukoliko njihovi zahtevi ne budu… »

Vesti dana »