Povezane vesti
Prva solarna elektrana u industrijskom pogonu kod nas
Politika 21.06.2022
PETROVAC NA MLAVI- Ministarka privrede Anđelka Atanasković danas je u Petrovcu na Mlavi pustila u rad solarnu elektranu izgrađenu u krugu lokalne fabrike Eko step pelet. „Ovo je prva solarna elektrana koju EU propagira kroz zelenu agendu i koju i mi… »
Prva solarna elektrana na krovu fabrike u Petrovcu na Mlavi
Dnevnik 21.06.2022
PETROVAC NA MLAVI: Kompanija Eko Step Pelet pustiće danas u rad prvu srpsku solarnu elektranu kapaciteta 1MW na krovovima svoje fabrike u Petrovcu na Mlavi. Ceremoniji svečanog puštanja u rad novog solarnog postrojenja prisustvovaće ministarka privrede… »
Vesti dana »

Snažan zemljotres jačine 8,8 stepeni pogodio Rusiju i izazvao cunami: Japan i Havaji naredili evakuaciju
Insajder pre 22 minutajoš 52 povezane

FOTO Zvezdi se otvara put do Lige šampiona: Evo kako joj se tumbaju potencijalni rivali i zbog čega će se pratiti mečevi ove srede
Nova pre 12 minutajoš 22 povezane

U Srbiju opet stižu pljuskovi, jak vetar i grmljavina: Evo tačno kod datuma stiže novo nevreme, a oni koji čekaju toplo vreme – razočaraće se
Nova pre 32 minutajoš 12 povezanih

SPC i vernici obeležavaju praznik Svete velikomučenice Marine poznate kao Ognjena Marija
Sputnik pre 1 satjoš 8 povezanih