Povezane vesti

Pronađeno beživotno telo žene koja se utopila u Zlatarskom jezeru

Pronađeno beživotno telo žene koja se utopila u Zlatarskom jezeru

Glas Zapadne Srbije 21.06.2022
Nova Varoš - Ronioci Žandarmerije oko 10.30 jutros izvukli su beživotno telo Bojane M. iz Nove Varoši koja se juče u popodnevnik časovima utopila u Zlatarskom jezeru. Inače, Bojana M. nastradala je nekoliko stotina metara od restorana u kojem je… »
"Žao mi je što je nisam spasio": Senad poslednji video Bojanu kako ulazi u jezero, nije stigao da je upozori

"Žao mi je što je nisam spasio": Senad poslednji video Bojanu kako ulazi u jezero, nije stigao da je upozori

Telegraf 21.06.2022
Senad je video nesrećnu 38-godišnjakinju neposredno pre utapanja, pozdravili su se. Mnogo mi je žao što u tom trenutku nisam mogao ništa da učinim kako bih spasio njen život, krivo mi je, ovako govori Senad Hadži Ibrahimović, očevidac tragičnog… »
Krivo mi je što nisam uspeo da u tom trenutku učinim više i spasim joj život: Senad je poslednji video Bojanu kako prilazi…

Krivo mi je što nisam uspeo da u tom trenutku učinim više i spasim joj život: Senad je poslednji video Bojanu kako prilazi…

RINA 21.06.2022
Pretraga Registracija Krivo mi je što nisam uspeo da u tom trenutku učinim više i spasim joj život: Senad je poslednji video Bojanu kako prilazi ka jezeru, nije stigao da je upozori na opasnost (FOTO) Nova Varoš - "Mnogo mi je žao što u tom… »
Ronioci izvukli beživotno Bojanino telo iz Zlatarskog jezera: Žena ušla u vodu da se rashladi i odjednom potonula

Ronioci izvukli beživotno Bojanino telo iz Zlatarskog jezera: Žena ušla u vodu da se rashladi i odjednom potonula

RINA 21.06.2022
Pretraga Registracija Ronioci izvukli beživotno Bojanino telo iz Zlatarskog jezera: Žena ušla u vodu da se rashladi i odjednom potonula Nova Varoš - Ronioci žandarmerije jutros oko 10 sati izvukli su beživotno telo Bojane M. (38) koja se utopila u… »
Danas se nastavlja potraga za ženom na Zlatarskom jezeru

Danas se nastavlja potraga za ženom na Zlatarskom jezeru

Zoom UE 21.06.2022
KOKIN BROD-Na Zlatarskom jezeru, kod Nove Varoši, u mestu Kokin Brod juče je došlo do prave tragedije, kada je žena Bojana M. (38) ušla u vodu da se rashladi i potom nestala. Meštani i vikendaši tražili su je juče, a danas bi trebalo da dođu i… »
Ronioci izvukli telo žene koja se utopila u Zlatarskom jezeru

Ronioci izvukli telo žene koja se utopila u Zlatarskom jezeru

Zoom UE 21.06.2022
KOKIN BROD-Ronioci Žandarmerije izvukli su iz Zlatarskog jezera telo Bojane Sekulić (38) iz Nove Varoši koja se juče oko 17 sati utopila u ovoj hidroakumulaciji nedaleko do brane. Telo nesrećne žene, majke dvoje dece, pronađeno je blizu obale u… »

Vesti dana »