Повезане вести
Одложено суђење Ивану Контићу, одбијена молба за укидање притвора
Мој Нови Сад 21.06.2022
Данашњи главни претрес на суђењу Ивану Контићу за покушај убиства Миљана Мандића испред кладионице у Новом Саду, 24. августа 2020. године, одложен је због одсуства једног од окривљених Огњена Леђанца. Председница већа судија… »
Одложено суђење Контићу, одбијена молба за укидање притвора
РТВ 21.06.2022
НОВИ САД - Данашњи главни претрес на суђењу Ивану Контићу за покушај убиства Миљана Мандића испред кладионице у Новом Саду, 24. августа 2020. године, одложен је због одсуства једног од окривљених Огњена Леђанца. Председница… »
Одложено суђење Ивану Контићу: Одбијена молба да се пусти из притвора и добије наногвицу
Радио 021 21.06.2022
Главни претрес у случају покушаја убиства испред кладионице на Булевару ослобођења за који се терети Иван Контић, а који је требало да се одржи данас, одложен је. Разлог је што се један од друге двојице окривљених који се… »
Вести дана »
Оцокољић захвалан играчима на победи: "Срећам сам због ових момака, немам информације о Покушевском"
Дневник пре 3 минутајош 34 повезане
Вучић: Селаковића не гоне због лоповлука, криминала, корупције, већ због политике
Радио сто плус пре 1 сатјош 44 повезане
Као никад у Арени: Навијачи звиждали, играчи одговорили победом!
Спорт клуб пре 23 минутајош 103 повезане
НБС и економисти о платном промету и стабилности финансијског система у вези са НИС-ом и могућем преузимању државног удела
Наслови.аи пре 3 сатајош 32 повезане




