Povezane vesti

Cirbes se oprostio od Crvene zvezde

Cirbes se oprostio od Crvene zvezde

Politika 21.06.2022
Nemački košarkaš Maik Cirbes oprostio se od dresa Crvene zvezde. Cirbes je bio deo tima koji je ove sezone osvojio trostruku krunu - ABA ligu, Superligu i Kup Srbije. „Kakva sezona. Dobio sam priliku da se vratim kući. Nažalost, zbog moje povrede i… »
Maik Cirbes i treći put napustio Crvenu zvezdu

Maik Cirbes i treći put napustio Crvenu zvezdu

Sport klub 21.06.2022
“Zvezda, Delije, moja braća i Beograd sveukupno su uvek bili i biće nešto specijalno za mene”, naveo je Maik Cirbes. Nemac Maik Cirbes (32) u Zvezdi je igrao od 2014. do 2016, a onda je otišao u Makabi. Vratio se 2018. iz Bajerna u Beograd, igrao… »
Jedan centar napustio Crvenu zvezdu, prati ga drugi?

Jedan centar napustio Crvenu zvezdu, prati ga drugi?

Sportske.net 21.06.2022
Nemački centar Maik Cirbes završio je još jednu misiju u Crvenoj zvezdi. Bio je ovo treći boravak Maika Cirbesa na Malom Kalemegdanu, a i treći oproštaj od kluba i navijača. Isto tako, još jedan svoj period među crveno-belima bio je uspešan za… »
Ako je bilo sumnje, više je njema: Crvena zvezda ostala bez još jednog igrača!

Ako je bilo sumnje, više je njema: Crvena zvezda ostala bez još jednog igrača!

Hot sport 21.06.2022
Definitivno su se rastali! Crvena zvezda iza sebe ima još jednu više nego uspešnu sezonu. Osvojena su tri trofeja, dok je u Evroligi TOP8 izostao u poslednjim utakmicama. Tim je otišao na zasluženi odmor, dok sportski sektor aktivno radi na… »
Majk Cirbes i treći put napustio Zvezdu

Majk Cirbes i treći put napustio Zvezdu

Sportski žurnal 21.06.2022
Zvezda, Delije, moja braća i Beograd sveukupno su uvek bili i biće nešto specijalno za mene - naveo je Majk. Nemac Majkc Cirbes (32) u Zvezdi je igrao od 2014. do 2016, a onda je otišao u Makabi. Vratio se 2018. iz Bajerna u Beograd, igrao kratko, a… »
Miljenik navijača napustio zvezdu! Emotivna poruka na rastanku: Vreme je da ponovo odem!

Miljenik navijača napustio zvezdu! Emotivna poruka na rastanku: Vreme je da ponovo odem!

Mondo 21.06.2022
Maik Cirbes se oprostio od Crvene zvezde posle trećeg mandata u crveno-belom dresu. Maik Cirbes se oprostio od Crvene zvezde posle trećeg mandata u crveno-belom dresu. Crvena zvezda završila je sezonu sa tri titule i već posle trijumfa protiv FMP-a… »
Stranac napustio Zvezdu: Emotivna poruka po odlasku iz kluba

Stranac napustio Zvezdu: Emotivna poruka po odlasku iz kluba

Večernje novosti 21.06.2022
NEMAČKI košarkaš Majk Cirbes nije više igrač Crvene zvezde i on se emotivnom porukom oprostio od kluba čiji je dres nosio u tri navrata. FOTO: Twitter/@kkcrvenazvezda Sada već bivši centar tima sa Malog Kalemegdana je crveno-belo ruho prethodno… »
FOTO Cirbes napustio Zvezdu i otkrio šta mu je najviše smetalo

FOTO Cirbes napustio Zvezdu i otkrio šta mu je najviše smetalo

Nova 21.06.2022
Nemački košarkaš Maik Cibes oprostio se od navijača i kluba i napušta Mali Kalemegdan. Nemac se vratio septembra prošle godine, nadao se da će vratiti svoju formu od pre pet, šest sezona kada je igrao u Zvezdi prvi put. Ovog puta je imao ugovor na… »
„Radi“ Radonjićeva mantra

„Radi“ Radonjićeva mantra

Politika 21.06.2022
Trener koji je Crvenoj zvezdi u pet i po sezona doneo 15 trofeja, postao je simbol dominacije „crveno-belih“ u regionalnoj i srpskoj košarci.- Tajna uspeha je u selekciji igrača koji su spremni da udarnički rudare za tim. Posle druge u nizu… »
Hoće li Nikola Kalinić ostati u Zvezdi?

Hoće li Nikola Kalinić ostati u Zvezdi?

Sport klub 21.06.2022
Nikola Kalinić bio je najbolji košarkaš Crvene zvezde u sezoni za nama, sezoni u kojoj su crveno-beli osvojili ABA ligu, nacionalni šampionat i Kup Radivoja Koraća. Pred sledeću sezonu, navijači crveno-belih bi prevashodno želeli odgovor na… »
Kapiten i nekadašnji kapiten ekipe sa malog kalemegdana još nisu završili sezonu: Igra se kzs!

Kapiten i nekadašnji kapiten ekipe sa malog kalemegdana još nisu završili sezonu: Igra se kzs!

Hot sport 21.06.2022
Crvena zvezda je osvojila triplu krunu, a okosnica košarkaškog tima crveno-belih ipak nije završila sezonu. Dva dana pošto su postali prvaci Srbije, a prethodno osvojili ABA ligu i Kup Radivoja Koraća, prvotimci Zvezde Luka Mitrović i Branko Lazić… »
"Ovde mi je sjajno": Holins otkrio da li ostaje u Zvezdi

"Ovde mi je sjajno": Holins otkrio da li ostaje u Zvezdi

Večernje novosti 20.06.2022
KOŠARKAŠ Crvene zvezde Ostin Holins u tek završenoj sezoni se pokazao kao odličan defanzivac i neko ko je veoma važan za igru crveno-belih. Amerikancu je istekao ugovor, a da li će ostati na Malom Kalemegdanu još uvek nije poznato. FOTO: KK Crvena… »

Vesti dana »