Povezane vesti

Završena toksikološka analiza tela Mateja Periša: Nađeni mu amfetamin, kokain, etil alkohol

Završena toksikološka analiza tela Mateja Periša: Nađeni mu amfetamin, kokain, etil alkohol

Telegraf 21.06.2022
Rezultati toksikoloških analiza su pokazali prisustvo toksičnih koncentracija amfetamina u krvi i organima, uz prisustvo etil alkohola, takođe, u uzorku kose je identifikovan kokain i benzoilekgonin u tragovima. Više javno tužilaštvo u Beogradu… »
Oglasio se Nenad Periš: Moj Matej je tajnu odneo u grob

Oglasio se Nenad Periš: Moj Matej je tajnu odneo u grob

Nova 21.06.2022
Otac nesrećnog Splićanina koji je stradao u Beogradu 30. decembra prošle godine i dalje ne zna odgovore na mnoga pitanja koja ga muče. „Ne znam šta se dogodilo u „Gotiku“, ne znam zbog čega je uzeo narkotike, zašto je izašao i trNakon što… »
SAD je jasno zašto je Matej bio dezorijentisan u noći nestanka: Bivši inspektor objasnio Perišovo ponašanje po izlasku iz…

SAD je jasno zašto je Matej bio dezorijentisan u noći nestanka: Bivši inspektor objasnio Perišovo ponašanje po izlasku iz…

Kurir 21.06.2022
Lambe Đorelijevski, bivši inspektor Odeljenja za droge beogradske policije, objašnjava da je dejstvo amfetamina uzrok dezorijentisanog ponašanja Splićanina Mateja Periša u noći kada je nestao, 30. decembra prošle godine. Na snimcima kamera za… »
Bivši inspektor policije: Spid objašnjava neobično ponašanje Mateja Periša

Bivši inspektor policije: Spid objašnjava neobično ponašanje Mateja Periša

Nova 21.06.2022
Lambe Đorelijevski, bivši inspektor Odeljenja za droge beogradske policije, objašnjava da je dejstvo amfetamina uzrok dezorijentisanog ponašanja Splićanina Mateja Periša u noći kada je nestao, 30. decembra prošle godine. Na snimcima kamera za… »
Srbija i nesreća: Hrvatski državljanin Matej Periš umro nenasilnom smrću, saopštila policija, tužilaštvo potvrdilo

Srbija i nesreća: Hrvatski državljanin Matej Periš umro nenasilnom smrću, saopštila policija, tužilaštvo potvrdilo

Danas 21.06.2022
Tekst je ažuriran 21. juna 2022. godine Mesec dana nakon što je telo Splićanina Mateja Periša (27), koji je došao u Beograd na doček nove, 2022. godine, izvučeno iz reke Dunav, beogradsko Više javno tužilaštvo utvrdilo je da nema osnova sumnje… »
Stigli toksikološki nalazi Mateja Periša: Evo šta je nađeno u kosi nastradalog mladića

Stigli toksikološki nalazi Mateja Periša: Evo šta je nađeno u kosi nastradalog mladića

Mondo 21.06.2022
Rezultati obdukcije i toksikološke analize nisu pokazali tragove nasilja na telu Mateja Periša. Rezultati obdukcije i toksikološke analize nisu pokazali tragove nasilja na telu Mateja Periša. Više javno tužilaštvo u Beogradu utvrdilo je da smrt… »
Potresna izjava nenada Periša Matejev otac se oglasio posle toksikološke analize: Moj sin je tajnu odneo u grob

Potresna izjava nenada Periša Matejev otac se oglasio posle toksikološke analize: Moj sin je tajnu odneo u grob

Kurir 21.06.2022
Nakon što je Više javno tužilaštvo objavilo rezultate toksikoloških analiza tela Mateja Periša koji su pokazali prisustvo toksičnih koncentracija amfetamina u krvi i organima, uz prisustvo etil alkohola, takođe, u uzorku kose je identifikovan… »
"Žao mi je što kamere nisu radile, Matej će odneti tajnu u grob": Oglasio se Nenad Periš nakon objavljenih analiza

"Žao mi je što kamere nisu radile, Matej će odneti tajnu u grob": Oglasio se Nenad Periš nakon objavljenih analiza

Mondo 21.06.2022
Nenad Periš se nakon objavljenih toksikoloških analiza njegovog sina Mateja Periša oglasio potresnom porukom. Nenad Periš se nakon objavljenih toksikoloških analiza njegovog sina Mateja Periša oglasio potresnom porukom. Nakon objavljenih… »
Prva izjava Nenada Periša posle rezultata obdukcije: "Moj Matej je odneo tajnu u grob"

Prva izjava Nenada Periša posle rezultata obdukcije: "Moj Matej je odneo tajnu u grob"

Telegraf 21.06.2022
"Ne znam šta se dogodilo u "Gotiku", ne znam zbog čega je uzeo narkotike, zašto je izašao i trčao" Nakon što je Više javno tužilaštvo objavilo rezultate toksikoloških analiza tela Mateja Periša koji su pokazali prisustvo toksičnih… »
Objavljeni zvanični rezultati obdukcije tela Mateja Periša

Objavljeni zvanični rezultati obdukcije tela Mateja Periša

N1 Info 21.06.2022
Više javno tužilaštvo u Beogradu utvrdilo je da nema osnova sumnje da je smrt hrvatskog državljanina Mateja Periša (27) posledica izvršenja krivičnog dela, imajući u vidu sve okolnosti od njegovog nestanka u noći 30/31. decembra 2021. godine… »
„Spid“, kokain, etil alkohol: Stigao toksikološki nalaz Mateja Periša

„Spid“, kokain, etil alkohol: Stigao toksikološki nalaz Mateja Periša

Nova 21.06.2022
Više javno tužilaštvo u Beogradu utvrdilo je da nema osnova sumnje da je smrt hrvatskog državljanina Mateja Periša (27) posledica izvršenja krivičnog dela, imajući u vidu sve okolnosti od njegovog nestanka u noći 30/31. decembra 2021. godine… »
Više javno tužilaštvo o smrti Mateja Periša, stigli rezultati obdukcije

Više javno tužilaštvo o smrti Mateja Periša, stigli rezultati obdukcije

Euronews 21.06.2022
Više javno tužilaštvo u Beogradu utvrdilo je da nema osnova sumnje da je smrt hrvatskog državljanina Mateja Periša (27) posledica izvršenja krivičnog dela, imajući u vidu sve okolnosti od njegovog nestanka u noći između 30. i 31. decembra 2021… »

Vesti dana »