Povezane vesti

Vest o nagradi me je zatekla na putu u norvešku, koji sam morao da prekinem: Dejan Aleksić postao prvi dobitnik vladana…

Vest o nagradi me je zatekla na putu u norvešku, koji sam morao da prekinem: Dejan Aleksić postao prvi dobitnik vladana…

Kurir 21.06.2022
Na lokalitetu nekadašnje zgrade Narodne biblioteke Srbije, na Kosančićevom vencu, Dejan Aleksić je za roman "Petlja" juče proglašen prvim dobitnikom priznanja "Vladan Desnica" za najbolji roman u 2021. godini. Laureata novoustanovljene nagrade birao… »
Književnik Dejan Aleksić prvi dobitnik nagrade „Vladan Desnica”

Književnik Dejan Aleksić prvi dobitnik nagrade „Vladan Desnica”

RTS 21.06.2022
Na Kosančićevom vencu, lokalitetu nekadašnje Narodne biblioteke Srbije, piscu Dejanu Aleksiću uručena je novoustanovljena književna nagrada „Vladan Desnica“ za roman „Petlja“. Prvi dobitnik novoustanovljene nagrade Narodne biblioteke Srbije… »
Dejan Aleksić prvi dobitnik nagrade NBS „Vladan Desnica“

Dejan Aleksić prvi dobitnik nagrade NBS „Vladan Desnica“

Nova 21.06.2022
Pesnik i pisac za decu Dejan Aleksić, prvi je dobitnik novoustanovljene godišnje nagrade "Vladan Desnica", za svoj debitantski roman "Petlja" (Laguna). Prvi dobitnik novoustanovljene nagrade NBS “Vladan Desnica” je pesnik i pisac za decu, Dejan… »
Dejan Aleksić prvi dobitnik priznanja Vladan Desnica za najbolji roman: Zahvalan sam do suptilne dirljivosti!

Dejan Aleksić prvi dobitnik priznanja Vladan Desnica za najbolji roman: Zahvalan sam do suptilne dirljivosti!

Kurir 21.06.2022
Na lokalitetu nekadašnje zgrade Narodne biblioteke Srbije na Kosančićevom vencu u utorak tačno u podne proglašen je prvi dobitnik priznanja "Vladan Desnica" za najbolji roman 2021. godine, a to je Dejan Aleksić za roman "Petlja". Simbolički i… »

Vesti dana »