Povezane vesti

"Rekao je da ide po pištolj i da će da me ubije": Ranjeni trener iz Rakovice otkrio šta je prethodilo pucnjavi: Niko nije…

"Rekao je da ide po pištolj i da će da me ubije": Ranjeni trener iz Rakovice otkrio šta je prethodilo pucnjavi: Niko nije…

Blic 22.06.2022
Ranjeni trener iz teretane u Rakovici M.D. (24), nezvanično, tokom istrage ispričao zbog čega je i kako upucan na svom radnom mestu početkom nedelje. On je ranjen u potkolenicu. Prema nezvaničnim informacijama, on je rekao da je prvo došlo do… »
Ranjeni trener o napadu u teretani: Otišao je po pištolj i rekao da će me ubiti

Ranjeni trener o napadu u teretani: Otišao je po pištolj i rekao da će me ubiti

Nova 22.06.2022
Ranjeni trener iz teretane u Rakovici M.D. (24), nezvanično, tokom istrage ispričao zbog čega je i kako upucan na svom radnom mestu početkom nedelje. On je ranjen u potkolenicu. Kako piše Telegraf.rs, on je rekao da je prvo došlo do verbalnog sukoba… »
"Rekao mi je da ide po pištolj i da će doći da me ubije": Ranjeni trener iz Rakovice otkrio motiv napada

"Rekao mi je da ide po pištolj i da će doći da me ubije": Ranjeni trener iz Rakovice otkrio motiv napada

Telegraf 22.06.2022
U Višem javnom tužilaštvu u Beogradu danas će biti saslušan Miloš S. (27) zbog tri krivična dela. Ranjeni trener iz teretane u Rakovici M.D. (24), nezvanično, tokom istrage ispričao zbog čega je i kako upucan na svom radnom mestu početkom… »

Vesti dana »