Povezane vesti

Najbolji strelac u istoriji NBA, a dao samo jednu trojku! Legendarni as se oglasio: Današnja košarka mi nije zanimljiva!

Najbolji strelac u istoriji NBA, a dao samo jednu trojku! Legendarni as se oglasio: Današnja košarka mi nije zanimljiva!

Mondo 22.06.2022
Jedan od najboljih igrača u istoriji košarke Karim Abdul-Džabar je izneo zanimljivo mišljenje o košarci u njegovo vreme i danas... Jedan od najboljih igrača u istoriji košarke Karim Abdul-Džabar je izneo zanimljivo mišljenje o košarci u njegovo… »
Legenda košarke ne vidi smisao NBA lige - Ovo je razlog!

Legenda košarke ne vidi smisao NBA lige - Ovo je razlog!

Sportske.net 22.06.2022
Jedan od najpoznatijih košarkaša svih vremena, legendarni Karim Abdul Džabar nije veliki ljubitelj stila košarke koji se forsira u NBA ligi. Bivši centar smatra je igra izgubila smisao zbog velikog broja šuteva za tri poena. Takav stil se Džabaru… »
Džabar: NBA liga liči na takmičenje u šutiranju trojki

Džabar: NBA liga liči na takmičenje u šutiranju trojki

Sport klub 22.06.2022
Karim Abdul Džabar, nekadašnji proslavljeni as Los Anđeles Lejkersa i Milvoki Baksa, imao je zanimljivo viđenje o košarci koja se igra u NBA ligi. „Iskreno meni sve to liči na takmičenje u šutiranju trojki. U moje vreme imali smo po deset… »
Džabar: NBA liga liči na takmičenje u šutiranju trojki

Džabar: NBA liga liči na takmičenje u šutiranju trojki

N1 Info 22.06.2022
Karim Abdul Džabar, nekadašnji proslavljeni as Los Anđeles Lejkersa i Milvoki Baksa, imao je zanimljivo viđenje o košarci koja se igra u NBA ligi. „Iskreno meni sve to liči na takmičenje u šutiranju trojki. U moje vreme imali smo po deset… »

Vesti dana »