Povezane vesti
Ovaj grad drži hrvatski rekord po broju bolovanja: U proseku svi bili po 14 dana, a ni Zagreb ne zaostaje mnogo!
Kurir 22.06.2022
Ministar zdravlja Hrvatska Vili Beroš najavljuje pooštrene kontrole u okviru izmena zakona o obaveznom zdravstvenom osiguranju. Prema poslednjim podacima HZZO-a, Hrvati su prošle godine oborili rekord kada je reč o bolovanju - bilo ih je preko dvadeset… »
U Hrvatskoj svaki dan na bolovanju oko 33.000 ljudi
Politika 22.06.2022
ZAGREB – Građani Hrvatske su prošle godine oborili rekord sa više od 20 miliona dana provedenih na bolovanju. Prema poslednjim podacima Hrvatskog zavoda za zdravstveno osiguranje, u proseku, dnevno je na bolovanju bilo oko 33 hiljade ljudi precizirajući… »
U Hrvatskoj svakog dana na bolovanju 33.000 ljudi
Euronews 22.06.2022
Građani Hrvatske su prošle godine oborili rekord sa više od 20 miliona dana provedenih na bolovanju, prema poslednjim podacima Hrvatskog zavoda za zdravstveno osiguranje (HZ ZO). U proseku, dnevno je na bolovanju bilo oko 33 hiljade ljudi, javlja HRT… »
Vesti dana »
U julu 2026. godine: Vlada Japana osniva novu obaveštajnu agenciju
Kurir pre 31 minutajoš 1 povezana
Tramp predviđa kolaps Evrope u narednih 20 godina: Stigao oštar odgovor iz Nemačke: "Nisu nam potrebni spoljni saveti"
Blic pre 6 satijoš 1 povezana
Gašić: Helezove izjave o „sarajevskom safariju“ ratnohuškačka propaganda, međunarodni partneri da reaguju
Danas pre 4 satijoš 1 povezana
Srđan Jandrić je pobednik "Masterchef Srbija", osvojio nagradu od 50.000 evra
Blic pre 5 satijoš 1 povezana




