Povezane vesti

4 Flaše viskija i 6 flaša vina plus narkotici: Evo šta je sve otkriveno tokom istrage o nestanku Mateja Periša!

4 Flaše viskija i 6 flaša vina plus narkotici: Evo šta je sve otkriveno tokom istrage o nestanku Mateja Periša!

Kurir 22.06.2022
Toksikološki nalaz Mateja Periša iz Splita potvrdio je slutnje da je mladi Splićanin u noći nestanka bio drogiran i pijan. Podsetimo, Periš je nestao noć uoči doćeka Nove godine u Beogradu, kada je izašao iz kluba "Gotik" u Beton hali, gde je… »
Stigli rezultati obdukcije Mateja Periša: Analize pokazale prisustvo amfetamina u krvi

Stigli rezultati obdukcije Mateja Periša: Analize pokazale prisustvo amfetamina u krvi

Pravda 22.06.2022
Više javno tužilaštvo u Beogradu utvrdilo je da nema osnova sumnje da je smrt hrvatskog državljanina Mateja Periša (27) posledica izvršenja krivičnog dela, imajući u vidu sve okolnosti od njegovog nestanka u noći 30/31. decembra 2021. godine… »
Nikada, ali baš nikada Mateja ne mogu povezati s drogom: Otac Mateja Periša progovorio o toksikoliškim nalazima svog sina

Nikada, ali baš nikada Mateja ne mogu povezati s drogom: Otac Mateja Periša progovorio o toksikoliškim nalazima svog sina

Kurir 22.06.2022
Nenad Periš, otac Mateja Periša (27) koji je nestao noć uoči dočeka Nove godine u Beograda, a nađen mrtav posle pet meseci, nakon što su objavljene toksikološke analize, rekao je da nalaz nije dobio, ali da nikada nije mogao ni da zamisli da… »
"To mi je malo čudno": Nenad Periš o nalazu obdukcije: Nisam dobio službeni dokument, saznao sam iz medija

"To mi je malo čudno": Nenad Periš o nalazu obdukcije: Nisam dobio službeni dokument, saznao sam iz medija

Blic 21.06.2022
Više javno tužilaštvo u Beogradu utvrdilo je kako smrt Splićanina Mateja Periša (27) nije rezultat krivičnog dela. Podsetimo, on nestao je u noći 30. na 31. decembra 2021. godine, a njegovo je telo pronađeno 18. maja u Dunavu, kod Ade Huje. - Telo… »

Vesti dana »