Povezane vesti
Podaci Instituta za javno zdravlje za 21. jun
RTK 22.06.2022
Prema podacima Instituta za javno zdravlje za 21. jun, od 434 obrađena uzorka u Šumadiji, 34 osobe su pozitivne na virus kovid 19. Od tog broja, iz Kragujevca je 31 osoba, Aranđelovca 2 i Topole 1 dok u ostalim opštinama nije bilo novozaraženih. U UKC… »
Stigli rezultati za 434 osobe u Šumadijskom okrugu, evo koliko je novozaraženih u Kragujevcu
InfoKG 22.06.2022
Na teritoriji grada Kragujevca registrovan je 31 novi slučaj zaraze Korona virusom, pokazuju poslednji podaci ovdašnjeg Instituta za javno zdravlje. U kragujevačkom Univerzitetskom kliničkom centru, prema jučerašnjim podacima do 8 sati, hospitalizovan je… »
Još 34 novozaraženih korona virusom u Šumadiji
Pressek 22.06.2022
Od 434 testiranih uzoraka, čiji su rezultati stigli u utorak do 20 sati, 34 osobe su bile pozitivne na kovid-19. U pitanju su 31 osoba iz Kragujevca, 2 iz Aranđelovca i 1 iz Topole, navodi se u izveštaju Instituta za javno zdravlje u Kragujevcu. U… »
Vesti dana »
Aktivno 29 požara – jak vetar i gust dim otežavaju gašenje na Stolovima, u Deliblatskoj peščari stabilnije
RTS pre 4 satijoš 57 povezanih
Virus Zapadnog Nila: Kako da prepoznate da li vas je ujeo zaraženi komarac i kada morate hitno kod lekara
Euronews pre 6 satijoš 34 povezane
Ambasador i oficir za vezu EU obišli evropske i srpske vatrogasce u Deliblatskoj peščari
Beta pre 3 satajoš 25 povezanih
Građani pitali, Siniša Mali odmah odgovoro na sve dileme o 6.000 dinara pomoći
Politika pre 3 satajoš 40 povezanih




