Povezane vesti

Dijana Hrkalović se obratila u programu uživo: Tvrdi - ovo je ključni dokaz da je Stefanović prisluškivao Vučića (foto)

Dijana Hrkalović se obratila u programu uživo: Tvrdi - ovo je ključni dokaz da je Stefanović prisluškivao Vučića (foto)

Srbija danas 22.06.2022
Bivša sekretarka MUP Dijana Hrkalović gostuje u emisiji Dobro jutro Srbijo na TV Happy. Tom prilikom je odgovorila na video-obraćanje bivšeg ministra policije Nebojše Stefanovića. Ona je odgovorila na optužbe Stefanovića da je bila u Izraelu sa… »
Dijana: Imam IQ 158, ali predsednik ima veći – najveći IQ od ljudi koje znam

Dijana: Imam IQ 158, ali predsednik ima veći – najveći IQ od ljudi koje znam

Nova 22.06.2022
Bivša državna sekretarka MUP Dijana Hrkalović, kojoj se sudi za trgovinu uticajem, gostovala je u jutarnjem programu na TV Happy, te je nastavila sa iznošenjem svoje "odbrane", pričala o jučerašnjoj izjavi ministra odbrane Nebojše Stefanovića… »
Bolje mu je da ćuti: Dijana odgovorila Stefanoviću na navode o ljubavnim vezama (video)

Bolje mu je da ćuti: Dijana odgovorila Stefanoviću na navode o ljubavnim vezama (video)

Pravda 22.06.2022
Prepucavanje preko medija između Dijane Hrkalović i ministra Nebojše Stefanovića ne jenjava, a danas je bivša državna sekretarka MUP, tokom gostovanja na TV Happy, nastavila da iznosi niz optužbi na račun svog nekadašnjeg šefa. Između ostalog… »
Hrkalović optužila Stefanovića da je medijima dostavio fotografije Danila Vučića

Hrkalović optužila Stefanovića da je medijima dostavio fotografije Danila Vučića

N1 Info 22.06.2022
Nekadašnja državna sekretarka MUP-a Srbije Dijana Hrkalović, kojoj se sudi za trgovinu uticajem, optužila je ministra odbrane Nebojšu Stefanovića da sarađuje sa pojedinim medijima "kojima je dostavljao fotografije i snimke Danila Vučića sa… »
Hrkalović: Gledam N1, Nova S i Danas i samo čekam kad će da kažu: „Ne nismo mi prisluškivali Vučića, Vučić je…

Hrkalović: Gledam N1, Nova S i Danas i samo čekam kad će da kažu: „Ne nismo mi prisluškivali Vučića, Vučić je…

Danas 22.06.2022
Bivša državna sekretarka MUP Dijana Hrkalović, kojoj se sudi za trgovinu uticajem, gostovala je u jutarnjem programu na TV Happy, te je nastavila sa iznošenjem svoje „odbrane“, pričala o jučerašnjoj izjavi ministra odbrane Nebojše… »
Hrkalović u novom TV gostovanju povezala Stefanovića sa FBI, a Vučić ima najveći IQ

Hrkalović u novom TV gostovanju povezala Stefanovića sa FBI, a Vučić ima najveći IQ

Luftika 22.06.2022
Dijana Hrkalović, bivša državna sekretarka MUP-a i optuženica za trgovinu uticajem, gostovala je na TV Hepi i odgovorila na tvrdnje koje je trenutni ministar vojske, a bivši ministar policije Nebojša Stefanović izneo dan ranije. Nazvala ga je… »
Hrkalović napala N1, Novu i Danas: Čekam da kažu „Vučić je prisluškivao nas“

Hrkalović napala N1, Novu i Danas: Čekam da kažu „Vučić je prisluškivao nas“

Nova 22.06.2022
Bivša državna sekretarka MUP Dijana Hrkalović, kojoj se sudi za trgovinu uticajem, gostovala je u jutarnjem programu na TV Happy, te je nastavila sa iznošenjem svoje "odbrane", pričala o jučerašnjoj izjavi ministra odbrane Nebojše Stefanovića… »

Vesti dana »