Povezane vesti
Srbija, Albanija i Sjeverna Makedonija odustaju od bojkota samita EU-a
Al Jazeera 22.06.2022
Albanski premijer Edi Rama rekao je da zemlje Zapadnog Balkana žele čuti kako se prema njima odnosi Bugarska. Očekuje se da će čelnici Srbije, Albanije i Sjeverne Makedonije u četvrtak prisustvovati samitu u Briselu kako bi razgovarali o napretku… »
Rama: U Briselu se neće mnogo čuti o nama, ali da čujemo o ideji Nove evropske političke zajednice
RTV 22.06.2022
TIRANA - Albanski premijer Edi Rama saopštio je danas da će Albanija prisustvovati Samitu Evropske unije sutra u Briselu. "Učestvovaćemo na sastanku Saveta EU. Neće se mnogo čuti o nama, ali ćemo tražiti da čujemo o ideji Nove evropske političke… »
Rama: Šta ćemo u Briselu kad je Bugarska kidnapovala EU
Vesti online 22.06.2022
Premijer Albanije Edi Rama izjavio je da je opširno razgovarao sa liderima Srbije i Severne Makedonije o predstojećem samitu EU i Zapadnog Balkana, istakavši da će još jedno “ne, izvini”, biti ono što će se od EU čuti na kraju. Rama je u objavi na… »
Vesti dana »
Skupštine Srbije nastavlja vanrednu sednicu, na dnevnom redu i rebalans budžeta
RTV pre 48 minutajoš 1 povezana
"Kradu nas godinama" Tramp ponovo pobesneo, pa zapretio: "Povećavamo carine na 50 odsto"
Blic pre 3 satajoš 1 povezana
Brembo predstavio svoje najsnažnije kočione čeljusti za putničke automobile - Boldika
Auto magazin pre 8 minuta





