Povezane vesti

Srbin upucan u Americi, Novak poslao pomoć! Oglasila se i Olga Danilović - Luki je neophodan novac!

Srbin upucan u Americi, Novak poslao pomoć! Oglasila se i Olga Danilović - Luki je neophodan novac!

Mondo 22.06.2022
Ispred Luke Stojanovića je najveća borba, ona za život. Ispred Luke Stojanovića je najveća borba, ona za život. Sve je potresla vest da je srpski teniser Luka Stojanović upucan u Americi, te da mu je sada za lečenje potrebno čak 310.000 dolara… »
Ko je upucani srpski teniser: Bio nacionalni šampion, sada vodi životnu bitku

Ko je upucani srpski teniser: Bio nacionalni šampion, sada vodi životnu bitku

Nova 22.06.2022
Niko nije slutio da će do ovoga doći... Luka Stojanović (21) upucan je u Sjedinjenim Američkim Državama u maju i od tada je vodio borbu za život. Za spas mladića bila je potrebna i novčana pomoć, pa se u akciju uključio Novak Đoković da… »
Oglasio se upucani srpski teniser: Jedva sam preživeo, najteži dani u životu

Oglasio se upucani srpski teniser: Jedva sam preživeo, najteži dani u životu

Nova 22.06.2022
Teški dani za Srbina u Americi Srpski teniser Luka Stojanović (21) upucan je 13. maja ove godine u Sjedinjenim Američkim Državama i od tada vodi borbu za život. Ipak, njegovo stanje se popravlja, a teniser je pronašao način i oglasio se na… »
"Najteži dani u mom životu": Srpski teniser koji je upucan u Americi prvi put se oglasio o proteklom periodu

"Najteži dani u mom životu": Srpski teniser koji je upucan u Americi prvi put se oglasio o proteklom periodu

Večernje novosti 22.06.2022
SRPSKI teniser Luka Stojanović upucan je 13. maja i od tada vodi veliku životnu bitku koju će, nadamo se svi, dobiti. Novak Đoković i Olga Danilović jedni su od mnogih koji su pomogli donacijama za njegovu operaciju i između ostalih njihovom… »
"Jedva sam preživeo, operisali su me više puta": Oglasio se srpski teniser koji je upucan u Americi!

"Jedva sam preživeo, operisali su me više puta": Oglasio se srpski teniser koji je upucan u Americi!

Mondo 22.06.2022
Luka Stojanović je proživljavao pravu dramu u proteklom periodu. Luka Stojanović je proživljavao pravu dramu u proteklom periodu. Užasna vest potresla je Srbiju, kada se saznalo da je teniser Luka Stojanović bio upucan 13. maja ove godine u… »
Užasne vesti: Upucan srpski teniser u Americi, Đoković odmah pomogao

Užasne vesti: Upucan srpski teniser u Americi, Đoković odmah pomogao

Večernje novosti 22.06.2022
SRPSKI teniser Luka Stojanović upucan je 13. maja i od tada vodi veliku životnu bitku koju će, nadamo se svi, dobiti. Foto: Printskrin Instagram/_luka_stojanovic_ Ovaj nemio događaj dogodio se kada je napadač upucao Luku dok je sedeo u njegovom… »
Srpski teniser upucan u Americi: Sada vodi borbu za život, a Novak mu je odmah pritekao u pomoć!

Srpski teniser upucan u Americi: Sada vodi borbu za život, a Novak mu je odmah pritekao u pomoć!

Mondo 22.06.2022
Srpski teniser Luka Stojanović je upucan, a sada se bori za život. Srpski teniser Luka Stojanović je upucan, a sada se bori za život. Mladi srpski teniser Luka Stojanović 13. maja ove godine upucan je u Sjedinjenim Američkim Državama. Od tada vodi… »
Strašno: Srpski teniser upucan u Americi, Novak rešio da pomogne

Strašno: Srpski teniser upucan u Americi, Novak rešio da pomogne

Nova 22.06.2022
Srpski teniser Luka Stojanović operisan posle ranjavanja, a u akciju prikupljanja pomoći uključio se i Novak Đoković. Luka Stojanović (21) upucan je u Sjedinjenim Američkim Državama u maju i od tada je vodio borbu za život. Za spas mladića bila… »

Vesti dana »