Povezane vesti
Nemački kancelar Šolc Lideri G-7 će razgovarati o Maršalovom planu za Ukrajinu
Kurir 22.06.2022
Nemački kancelar Olaf Šolc izjavio je danas da će sa liderima grupe zemalja G-7 razgovarati o nacrtu "Maršalovog plana za Ukrajinu" na samitu G-7 sledeće nedelje u Nemačkoj. Grupu G-7 čine SAD, Francuska, Nemačka, Italija, Velika Britanija i Japan, sedam… »
"Maršalov plan za Ukrajinu": Šolc: To će biti zadatak za generacije, biće potrebne milijarde dolara
Blic 22.06.2022
Nemački kancelar Olaf Šolc izjavio je danas da želi da razgovara o obrisima "Maršalovog plana za Ukrajinu'' sa liderima Grupe sedam (G7) ekonomski najrazvijenih zemalja na predstojećem samitu u Nemačkoj. Šolc se nada ujedinjenom frontu u pogledu… »
Šolc: Lideri G-7 će razgovarati o Maršalovom planu za Ukrajinu
N1 Info 22.06.2022
Nemački kancelar Olaf Šolc izjavio je da će sa liderima grupe zemalja G-7 razgovarati o nacrtu "Maršalovog plana za Ukrajinu" na samitu G-7 sledeće nedelje u Nemačkoj. Grupu G-7 čine SAD, Francuska, Nemačka, Italija, Velika Britanija i Japan, sedam… »
Vesti dana »
Skupštine Srbije nastavlja vanrednu sednicu, na dnevnom redu i rebalans budžeta
RTV pre 1 satjoš 1 povezana
"Kradu nas godinama" Tramp ponovo pobesneo, pa zapretio: "Povećavamo carine na 50 odsto"
Blic pre 4 satijoš 1 povezana






