Povezane vesti

Vrh MUP kao stadion: Policijski šefovi „šuruju“ sa vođama navijača

Vrh MUP kao stadion: Policijski šefovi „šuruju“ sa vođama navijača

Nova 23.06.2022
Ministar odbrane Nebojša Stefanović je u svom odgovoru na optužbe svoje nekadašnje saradnice Dijane Hrkalović istakao kako je imao saznanja da je bila bliska sa grupom Veljka Belivuka, kao i da je sa jednim članom kavačkog klana bila na odmoru. Ova… »
Obradović: Tužilaštvo da naloži da se privedu Hrkalović, Stefanović i Đukanović

Obradović: Tužilaštvo da naloži da se privedu Hrkalović, Stefanović i Đukanović

Nova 23.06.2022
Predsednik pokreta Dveri Boško Obradović zatražio je, komentarišući medijsku prepirku o odgovornosti za prisluškivanje predsednika Srbije i vezama sa kriminlanim klanovima, da tužilaštvo naloži privođenje Dijane Hrkalović, Nebojše Stefanovića… »
Obradović: Tužilaštvo da naloži da se privedu Hrkalović, Stefanović i Đukanović

Obradović: Tužilaštvo da naloži da se privedu Hrkalović, Stefanović i Đukanović

N1 Info 23.06.2022
Predsednik pokreta Dveri Boško Obradović zatražio je, komentarišući medijsku prepirku o odgovornosti za prisluškivanje predsednika Srbije i vezama sa kriminlanim klanovima, da tužilaštvo naloži privođenje Dijane Hrkalović, Nebojše Stefanovića… »
Boško Obradović traži hitno privođenje Nebojše Stefanovića i Dijane Hrkalović

Boško Obradović traži hitno privođenje Nebojše Stefanovića i Dijane Hrkalović

Danas 23.06.2022
Lider Dveri Boško Obradović traži hitno privođenje ministra odbrane Nebojše Stefanovića i bivše državne sekretarke u MUP Dijane Hrkalović. On je u saopštenju podsetio da je pre tri godine kao narodni poslanik održao seriju konferencija za… »
"Njega će glava da boli ako ja krenem da pričam o mojim ljubavnim vezama": Dijana Hrkalović u emsiji odgovorila Nebojši…

"Njega će glava da boli ako ja krenem da pričam o mojim ljubavnim vezama": Dijana Hrkalović u emsiji odgovorila Nebojši…

Blic 23.06.2022
"Njemu bi bilo bolje da ne pominje ništa na temu mojih ljubavnih veza, i da ne izmišlja te gluposti koje je izmišljao juče. Njega će da boli glava ako ja krenem da pričam o mojim ljubavnim vezama". Ovim rečima je kontroverzna bivša državna… »
Šta je u porukama koje Stefanović pominje: Žandarm Vučko, Belivuk i izvesna „D“

Šta je u porukama koje Stefanović pominje: Žandarm Vučko, Belivuk i izvesna „D“

Nova 23.06.2022
Javnost poslednjih dana svedoči pravom medijskom cirkusu, u kojem su glavni akteri bivša državna sekretarka MUP Dijana Hrkalović i njen nekadašnji šef, sada ministar odbrane, Nebojša Stefanović. U svom odgovoru na optužbe, ministar je izneo niz… »
Ko je visoko pozicionirani službenik MUP-a koga Stefanović dovodi u vezu sa Dijanom Hrkalović?

Ko je visoko pozicionirani službenik MUP-a koga Stefanović dovodi u vezu sa Dijanom Hrkalović?

Danas 22.06.2022
U video izjavi Nebojše Stefanovića, ministra odbrane Srbije, povodom optužbi koje je Dijana Hrkalović iznela na njegov račun pažnju javnosti je privukla tvrdnja da se optuženi za više zločina Veljko Belivuk porukama dopisivao sa policijskim… »
Jovo Bakić: Nezamislivo da Vučić, za kojeg postoji osnovana sumnja da je upleten u organizovani kriminal, bude na čelu…

Jovo Bakić: Nezamislivo da Vučić, za kojeg postoji osnovana sumnja da je upleten u organizovani kriminal, bude na čelu…

Danas 22.06.2022
U pravnoj državi je nezamislivo da optuženi daje intervjue, baš kao što je nezamislivo da tužilaštvo ne radi svoj posao, kaže za Danas sociolog Jovo Bakić, komentarišući još jedan u nizu okršaja funkcionera Srpske napredne stranke zbog sumnje… »

Vesti dana »