Повезане вести

Сами против свих: Они су прозвали Милицу Павловић у јеку скандала са Аном

Сами против свих: Они су прозвали Милицу Павловић у јеку скандала са Аном

Нова 23.06.2022
Сага око песме "Проверено" се наставља, а међу бројним естрадним личностима које су се огласиле, последњих дана су све видљивије оне које не подржавају Милицу Павловић. Павловићева је поменуту нумеру снимила за свој… »
Катарина Живковић оплела по Милици Павловић: „Ни она мене није јавно подржала“

Катарина Живковић оплела по Милици Павловић: „Ни она мене није јавно подржала“

Нова 23.06.2022
Певачица Катарина Живковић проговорила је о сукобу колегиница Милице Павловић и Ане Николић због песме "Проворено". „То ко је у праву у вези са скандалом у вези с том песмом је свима јасно. Што би се било ко од нас… »
Рада Манојловић оштра према Милици: „Мени је отет цео албум, па нисам цвилела“

Рада Манојловић оштра према Милици: „Мени је отет цео албум, па нисам цвилела“

Нова 23.06.2022
Певачица је решила да се јавно огласи поводом скандала Ане Николић и Милице Павловић и песме "Проверено". Милица Павловић је одлучила да тужи Ану због тога што је њену песму певала на наступима са измењеним текстом и… »
Катарина Живковић бесна на милицу Павловић: "Моја суграђанко, шта дајеш себи за право кад је твој лични интерес у…

Катарина Живковић бесна на милицу Павловић: "Моја суграђанко, шта дајеш себи за право кад је твој лични интерес у…

Блиц 22.06.2022
Певачица Катарина Живковић одлучила је да јавно иступи поводом скандала Ане Николић и Милице Павловић. Милица Павловић је решила да тужи Ану због тога што је њену песму певала на наступима са измењеним текстом и… »

Вести дана »