Povezane vesti
Dijego Maradona: Medicinsk tim pred sudom zbog smrti legendarnog fudbalera
Danas 23.06.2022
Protiv osmoro članova medicinskog tima biće pokrenut postupak zbog moguće odgovornosti za smrt legendarnog argentinskog fudbalera Dijega Maradone. Sudija je naložio pokretanje postupka zbog namernog ili nenamernog uticanja na smrt čuvenog sportiste pošto… »
Optuženi su za ubistvo Maradone, osmoro ljudi može u zatvor na 25 godina
Nova 23.06.2022
Početak suđenja još uvek nije zakazan, a čitava priča je započela u aprilu ove godine. Protiv osmoro zdravstvenih radnika biće pokrenut proces u Argentini za ubistvo iz nehata zbog smrti Dijega Armanda Maradone, jednog od najboljih fudbalera svih… »
Osam članova zdravstvenog tima na sudu zbog Maradonine smrti
Dnevnik 23.06.2022
BUENOS AJRES: Po optužnici za ubistvo iz nehata, u Argentini je pokrenut sudski proces protiv osam članova medicinskog tima, koji je brinuo o zdravlju legendarnog fudbalera Dijega Maradone pre nego što je umro od srčanog udara, saopšteno je iz suda… »
Osam članova zdravstvenog tima na sudu zbog Maradonine smrti
Euronews 23.06.2022
Po optužnici za ubistvo iz nehata, u Argentini je pokrenut sudski proces protiv osam članova medicinskog tima, koji je brinuo o zdravlju legendarnog fudbalera Dijega Maradone pre nego što je umro od srčanog udara, saopšteno je iz suda. Sudija u San… »
Vesti dana »
Sloba i Jelena Radanović stigli u Brestač: Došli da pruže podršku Darku Laziću u najtežim trenucima (video)
Blic pre 3 satajoš 14 povezanih
Đilas u intervjuu: SSP na lokalnim izborima u četiri opštine, povukla se iz Smederevske Palanke
Beta pre 3 satajoš 1 povezana
Prva nedelja rata u Iranu koštala SAD 11,3 milijarde dolara, druga je u toku
Beta pre 2 satajoš 2 povezane
Britanska ambasada poklonila Kosovskoj policiji dva vozila i 16 dronova
Nova pre 3 satajoš 1 povezana





