Повезане вести

Зидан открио који ангажман прижељкује: Многи би били срећни да се то оствари – никад не реци никад!

Зидан открио који ангажман прижељкује: Многи би били срећни да се то оствари – никад не реци никад!

Хот спорт 23.06.2022
Ово су његови планови. Легендарни француски фудбалер Зинедин Зидан, дао је специјалан интервју за Л’Екип поводом свог 50. рођендана. Он је за овај светски познати лист причао о будућим плановима, међу којима се истакла… »
Зидан: Бензема ми је као млађи брат, надам се да ће освојити Златну лопту

Зидан: Бензема ми је као млађи брат, надам се да ће освојити Златну лопту

Нова 23.06.2022
Бивши тренер Реала има велико поштовање према нападачу Француске. Легендарни француски фудбалер и тренер Зинедин Зидан већ неко време тражи нови ангажман. Спекулисало ће да ће сести на клупу Пари сен Жермена, али је то… »
Зидан открио на чију клупу жели!

Зидан открио на чију клупу жели!

Спортске.нет 23.06.2022
Покушавао је Пари Сен Жермен да именује легендарног Зинедина Зидана за новог тренера, али је освајач три узастопне Лиге шампиона са Реал Мадридом "одјавио" Парижане и одлучио да остане незапослен, барем још неко време. Већ… »
Зидан открио где жели да ради: Стално ми се провлачи кроз мисли

Зидан открио где жели да ради: Стално ми се провлачи кроз мисли

Нова 23.06.2022
Легендарни француски фудбалер Зинедин Зидан изјавио је у специјалном интервјуу за "Екип" на свој 50. рођендан да би волео да буде селектор "триколора". Француски медији већ неко време спекулишу да би популарни Зизу могао да… »
Зидан открио: Ево где би тренерску каријеру желео да настави легендарни Француз

Зидан открио: Ево где би тренерску каријеру желео да настави легендарни Француз

Вечерње новости 23.06.2022
ЛЕГЕНДАРНИ француски фудбалер Зинедин Зидан изјавио је данас у специјалном интервјуу за "Лекип" на свој 50. рођендан да би волео да буде селектор "триколора". ФОТО: ЕПА Француски медији већ неко време спекулишу да би популарни… »

Вести дана »