Povezane vesti

Šapić bi policijom na sindikalce?

Šapić bi policijom na sindikalce?

Nova 23.06.2022
Nakon jučerašnjeg protesta radnika Fijata, oglasio se gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić koji je osudio njihov potez. On smatra da je na takvu vrstu blokade trebalo poslati policiju, što je razljutilo radnike koji su juče skoro pet sati… »
"Sloga": Šta sledeće da očekujemo od Šapića - pendrečenje naroda?

"Sloga": Šta sledeće da očekujemo od Šapića - pendrečenje naroda?

Radio 021 23.06.2022
Sindikat Sloga upozorio je da je izjava Aleksandra Šapića da blokada auto-puta ne sme da se ponovi i da bi on poslao policiju, nagoveštaj da će se gradonačelnik ponašati kao "šerif i sudija". Šapić je ovo prokomentarisao povodom toga što su… »
Aleksandar Šapić: Kada izađe milion ljudi – tada pada vlast, kada izađe par stotina – to ugrožava funkcionisanje grada

Aleksandar Šapić: Kada izađe milion ljudi – tada pada vlast, kada izađe par stotina – to ugrožava funkcionisanje grada

Glas Šumadije 23.06.2022
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić ocenio je da jučerašnja blokada auto-puta, zbog nezadovoljstva radnika kragujevačkog Fijata, potencijalno znači da se ulazi u „anarhično stanje“. Mislim da je ta greška napravljena i da ona ne sme da se… »
Šapić: Dozvola da se blokira auto-put je bila greška, ja bih slao policiju

Šapić: Dozvola da se blokira auto-put je bila greška, ja bih slao policiju

Radio 021 23.06.2022
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić ocenio je da blokada auto-puta zbog nezadovoljstva radnika kragujevačkog Fijata potencijalno znači da se ulazi u "anarhično stanje". On je dodao da takva greška ne sme da se ponovi. Šapić je objasnio da je… »
Šapić: Kada izađe milion ljudi – tada pada vlast, kada izađe par stotina – to ugrožava funkcionisanje grada

Šapić: Kada izađe milion ljudi – tada pada vlast, kada izađe par stotina – to ugrožava funkcionisanje grada

Danas 22.06.2022
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić ocenio je da današnja blokada auto-puta, zbog nezadovoljstva radnika kragujevačkog Fijata, potencijalno znači da se ulazi u „anarhično stanje“. „Mislim da je ta greška napravljena i da ona ne sme da se… »

Vesti dana »