Povezane vesti

Ja sam Jović, a ne Jokić: Još jedan Srbin stiže u NBA i spreman je za noć odluke - ko prvi bira, a ko ima zabranu!

Ja sam Jović, a ne Jokić: Još jedan Srbin stiže u NBA i spreman je za noć odluke - ko prvi bira, a ko ima zabranu!

Mondo 23.06.2022
U noći između četvtka i petka u Bruklinu će biti održan spektakl koji će ljubitelji košarke u Srbiji pratiti sa posebnim interesovanjem. U noći između četvtka i petka u Bruklinu će biti održan spektakl koji će ljubitelji košarke u Srbiji… »
Jović i Mega pišu istoriju srpske košarke, čeka nas luda noć u NBA

Jović i Mega pišu istoriju srpske košarke, čeka nas luda noć u NBA

Nova 23.06.2022
Veliki trenutak za Nikolu Jovića. U noći između četvrtka i petka u dva sta po srpskom vremenu biće održan NBA draft na kojem će se birati najveći talenti ove generacije. Srbiju će na izboru predstavljati supertalentovani Nikola Jović, a biće… »
Jović predstavlja Srbiju na NBA „pijaci“, ko bi mogao da ga uzme?

Jović predstavlja Srbiju na NBA „pijaci“, ko bi mogao da ga uzme?

Nova 23.06.2022
Supertalentovanom košarkašu Mege, našem jedinom na draftu ove godine, predviđa se izbor krajem prve runde, a Denver ima pravo na 21. pika Nakon velikog NBA finala i titule koju je Nemanja Bjelica osvojio sa Golden Stejt Voriorsima, još jedan Srbin… »
Ko je Nikola Jović? Prednosti i mane srpskog košarkaša zbog koga će naša zemlja biti budna večeras

Ko je Nikola Jović? Prednosti i mane srpskog košarkaša zbog koga će naša zemlja biti budna večeras

Večernje novosti 23.06.2022
BLIŽI se novi NBA draft na kome će i Srbija imati jakog aduta u noći između četvrtka i petka. Reč je o Nikoli Joviću, talentovanom košarkašu Mege, koji se već duži period nalazi u Americi, gde se razni skauti upoznaju sa njegovim mogućnostima… »
"Jović pozvan u zelenu sobu": Velika čast i priveligija za Srbina pred Nba draft! Evo šta to znači

"Jović pozvan u zelenu sobu": Velika čast i priveligija za Srbina pred Nba draft! Evo šta to znači

Večernje novosti 23.06.2022
BLIŽI se novi NBA draft na kome će i Srbija imati jakog aduta. Reč je o Nikoli Joviću, supertalentovanom košarkašu Mege, koji se već duži period nalazi u SAD, gde se razni skauti upoznaju sa njegovim mogućnostima. FOTO… »
Ovog petka je NBA draft: Jović može kod Jokića

Ovog petka je NBA draft: Jović može kod Jokića

Večernje novosti 22.06.2022
ČETVRTU godinu zaredom, Srbija će imati predstavnika na NBA draftu. FOTO: KK Mega/Ivicia Veselinov/ABA liga Nikola Jović će u noći između četvrtka i petka (02.00) naći svoje mesto u "Barklajs centru" u Bruklinu gde se po nekim procenama očekuje… »

Vesti dana »