Povezane vesti
Teški dani za Bugarsku: "Kod kuće" pada vlada, "komšije" iz Otvorenog Balkana ljute, u Briselu kritike
Euronews 23.06.2022
Bugarska se prethodnih dana našla u veoma politički turbulentnom periodu, što na domaćem, što na međunarodnom planu. Dok je u Sofiji padala vlada, zemlje članice Otvorenog Balkana rešile su da pred Samit EU-Zapadni Balkan pokažu koliko Bugarska koči… »
Bugarska vlada pala, a makedonska na udaru - oba potresa spaja ista tema
Sputnik 23.06.2022
Iza pada vlade bugarskog premijera Kirila Petkova krije se njegova namera da olabavi stav prema Severnoj Makedoniji, ocenjuje Vladimir Dobrosavljević, spoljnopolitički komentator. Paradoks je, kako kaže, da je i vlada u Skoplju ugrožena zbog istog… »
Petkov: Nema izgleda za ukidanje veta na ovom samitu
N1 Info 23.06.2022
Bugarski premijer Kiril Petkov, čijoj vladi je u sredu izglasano nepoverenje, izjavio je u Briselu kako nema izgleda da se na ovom samitu EU deblokira otvaranje pregovora sa Severnom Makedonijom. “Nema nikakvih izgleda za ukidanje veta na ovom samitu”… »
Vesti dana »

Žandarmerija potisnula demonstrante ispred prostorija SNS: Razišle se grupe građana i pristalica naprednjaka na Novom Beogradu:(foto/video)
Blic pre 30 minutajoš 1 povezana

Čekajući američki ultimatum: Stiv Vitkof ide u Moskvu, moguć susret i sa Putinom
Kurir pre 35 minutajoš 2 povezane

Teška nesreća kod Šibenika: Jedna osoba poginula kada je kamion prešao u suprotnu traku i udario u automobil
Blic pre 1 satjoš 2 povezane

Osmani primila pismo od Trampa: Američki predsednik nazvao Kosovo pravim prijateljem SAD
Blic pre 1 satjoš 1 povezana