Povezane vesti

Ani neće biti dobro kad vidi ovaj snimak! Milica Pavlović na nastupu isprozivala koleginicu - rat pevačica se nastavlja!

Ani neće biti dobro kad vidi ovaj snimak! Milica Pavlović na nastupu isprozivala koleginicu - rat pevačica se nastavlja!

Mondo 24.06.2022
Milica Pavlović na nastupu pevala pesmu "Provereno", pa žestoko potkačila Anu Nikolić. Milica Pavlović na nastupu pevala pesmu "Provereno", pa žestoko potkačila Anu Nikolić. Iako je odlučila da ceo slučaj oko pesme "Provereno" i njenog demo… »
Dotična nas time vređa! Rada Manojlović brutalno oplela po Milici Pavlović - Ispala sam budala, nikada više!

Dotična nas time vređa! Rada Manojlović brutalno oplela po Milici Pavlović - Ispala sam budala, nikada više!

Mondo 24.06.2022
Milica Pavlović odlučila je da tuži Anu Nikolić nakon što je na nastupu otpevala njenu pesmu "Provereno" s izmenjenim tekstom i najavila je kao svoju. Milica Pavlović odlučila je da tuži Anu Nikolić nakon što je na nastupu otpevala njenu pesmu… »
Rada Manojlović: Milica Pavlović hoće da svi vodimo njene ratove

Rada Manojlović: Milica Pavlović hoće da svi vodimo njene ratove

Nova 24.06.2022
Saga oko pesme "Provereno" se nastavlja. Pevačica Milica Pavlović je odlučila da tuži Anu zbog toga što je njenu pesmu pevala na nastupima sa izmenjenim tekstom i najavljivala je kao svoju, kao i zbog toga što misli da je Nikolićeva umešana u to… »
"Milice Pavlović, kako radiš, tako ti se i vrati": Andreana Čekić udarila na koleginicu: "Nisi mi se našla kad je meni…

"Milice Pavlović, kako radiš, tako ti se i vrati": Andreana Čekić udarila na koleginicu: "Nisi mi se našla kad je meni…

Blic 24.06.2022
Folk pevačica Andreana Čekić (37) odlučila je da kaže sve što joj ne duši o mlađoj koleginici Milici Pavlović. Andreana Čekić je, naime, javno istupila povodom skandala Ane Nikolić i Milice Pavlović. Milica je odlučila da tuži Anu zbog toga… »
"Milici nikad više neću biti prijatelj": Rada se opet oglasila, Pavlovićeva sve vreme ćuti! "Dotična se bavi vređanjem"

"Milici nikad više neću biti prijatelj": Rada se opet oglasila, Pavlovićeva sve vreme ćuti! "Dotična se bavi vređanjem"

Blic 23.06.2022
Pevačica Rada Manojlović nedavno je javno istupila povodom skandala Ane Nikolić i Milice Pavlović, a sad se ponovo dotakla ovog slučaja, koji je uzdrmao javnost. Milica Pavlović je odlučila da tuži Anu zbog toga što je njenu pesmu pevala na… »

Vesti dana »