Povezane vesti

Šta sve poseduje Miša Grof? U svađi sa snajkom oko imovine, a spisak je poduži - 18 stanova, grobnica od pola miliona €!

Šta sve poseduje Miša Grof? U svađi sa snajkom oko imovine, a spisak je poduži - 18 stanova, grobnica od pola miliona €!

Mondo 24.06.2022
Miša Grof u izjavi za medije otkrio samo deo onoga što poseduje, a spisak je i te kako dugačak. Miša Grof u izjavi za medije otkrio samo deo onoga što poseduje, a spisak je i te kako dugačak. Vitor Ristović, poznatiji Miša Grof, počeo je rat oko… »
Šta sve poseduje Miša Grof: Kuću u centru Beograda, 18 stanova, grobnicu od pola miliona €, galerije, a ovo je bezobrazno…

Šta sve poseduje Miša Grof: Kuću u centru Beograda, 18 stanova, grobnicu od pola miliona €, galerije, a ovo je bezobrazno…

Kurir 24.06.2022
Vitor Ristović, poznatiji Miša Grof, počeo je rat sa udovicom pokojnog sina Nikolinom Pišeg za nasledstvo. Pošto su dali četrdeset dana Vidoju Ristoviću, počelo je prepucavanje oko nekretnina, umetnina i novca između svekra i snaje. Kako je Miša… »
Miša Grof žestoko odgvorio snaji! Tvrdila da je prisvojio imovinu svog sina, on reagovao - Uplaćivao sam joj 100.000 €!

Miša Grof žestoko odgvorio snaji! Tvrdila da je prisvojio imovinu svog sina, on reagovao - Uplaćivao sam joj 100.000 €!

Mondo 24.06.2022
Miša Grof reagovao na tvrdnje svoje snajke Nikoline Pišek. Miša Grof reagovao na tvrdnje svoje snajke Nikoline Pišek. Nakon što je otac pokojnog Vidoja Ristića, Vitkor poznatiji kao Miša Grof za medije navodno izneo šokantne tvrdnje o snaji i… »
„Ne mogu da se bavim tom budalom“: Brutalan odgovor Miše Grofa Nikolini Pišek

„Ne mogu da se bavim tom budalom“: Brutalan odgovor Miše Grofa Nikolini Pišek

Nova 24.06.2022
Miša Grof odgovara na optužbe njegove snaje Nikoline Pišek. Viktor Ristović poznatiji kao Miša Grof oglasio se nakon optužbi njegove snahe Nikoline Pišek da joj duguje imovinu nakon smrti Mišinog sina, a Nikolininog muža Vidoja Ristovića… »
Oglasila se i Nikolina: „Ko vama izgleda bolesno u ovoj priči?“

Oglasila se i Nikolina: „Ko vama izgleda bolesno u ovoj priči?“

Nova 24.06.2022
Otac pokojnog istoričara umetnosti Vidoja Ristovića Vitor Ristović, poznatiji kao Miša Grof, nedavno je otkrio šokantne detalje o snajki Nikolini Pišek, za koju tvrdi da joj je samo bitan novac i da ona ne poseduje ništa. Tim povodom se oglasila… »
Miša Grof nakon izjave da je Nikolina budala: Uplaćivao sam joj po 100.000 €

Miša Grof nakon izjave da je Nikolina budala: Uplaćivao sam joj po 100.000 €

Nova 24.06.2022
Viktor Ristović poznatiji kao Miša Grof oglasio se nakon optužbi njegove snaje Nikoline Pišek da joj duguje imovinu nakon smrti Mišinog sina, a Nikolininog muža Vidoja Ristovića. „Prvo hoću da vam kažem da ja nikakvu izjavu i intervju nisam… »
"Ne mogu da se bavim tom budalom, sve je vidojevo i moje": Prva izjava Miše Grofa nakon što je Nikolina tvrdila da hoće sve…

"Ne mogu da se bavim tom budalom, sve je vidojevo i moje": Prva izjava Miše Grofa nakon što je Nikolina tvrdila da hoće sve…

Blic 24.06.2022
Miša Grof odgovara na optužbe njegove snaje Nikoline Pišek. Viktor Ristović poznatiji kao Miša Grof oglasio se nakon optužbi njegove snahe Nikoline Pišek da joj duguje imovinu nakon smrti Mišinog sina, a Nikolininog muža Vidoja Ristovića. -… »
"Miša sa sinom nije razgovarao zbog snaje" - Evo zašto je bio besan, voditeljka se poverila prijateljima: Šikaniraju me!

"Miša sa sinom nije razgovarao zbog snaje" - Evo zašto je bio besan, voditeljka se poverila prijateljima: Šikaniraju me!

Mondo 24.06.2022
Nakon smrti Vidoja Ristovića njegov otac Vitor, poznatiji kao Miša Grof izneo je šokantne tvrdnje o udovici Nikolini Pišek. Nakon smrti Vidoja Ristovića njegov otac Vitor, poznatiji kao Miša Grof izneo je šokantne tvrdnje o udovici Nikolini Pišek… »
Miša Grof besan na Nikolinu jer troši, ona kaže da je svekar šikanira godinama

Miša Grof besan na Nikolinu jer troši, ona kaže da je svekar šikanira godinama

Nova 24.06.2022
Nastavlja se svađa nekadašnje voditeljke i Miše Grofa. Vitor Ristović neposredno pre smrti svog sina Vidoja nije govorio s njim zbog njegove supruge Nikoline Pišek, saznaje Kurir. Miša Grof je navodno bio besan na sina jer troši ogromnu količinu… »
Vidojeva porodica šikanira nikolinu Pišek 10 godina?! Voditeljka se poverila najbližima, a evo zbog čega je Miša Grof…

Vidojeva porodica šikanira nikolinu Pišek 10 godina?! Voditeljka se poverila najbližima, a evo zbog čega je Miša Grof…

Kurir 24.06.2022
Kako Kurir ekskluzivno saznaje Vitor Ristović neposredno pre smrti svoj sina Vidoja nije govorio s njim zbog njegove supruge Nikoline Pišek. Dobro obavešten izvor otkrio je za naš list da je Miša Grof bio besan na sina jer troši ogromnu količinu… »

Vesti dana »