Povezane vesti
Dvanaesti dan protesta zbog cena u Ekvadoru: Jedna osoba ubijena, na desetine povređenih
Euronews 24.06.2022
Jedan čovek je ubijen, a na desetine ljudi je povređeno tokom dvanaestog dana protesta u Ekvadoru koje predvode starosedeoci, zahtevajući da vlada te zemlje smanji cene goriva, uvede kontrolu cena hrane i izdvoji više sredstava za obrazovanje. Posle… »
Jedna čovek ubijen, desetine povređene u protestima u Ekvadoru
Danas 24.06.2022
Jedan čovek je ubijen i desetine su povređene tokom dvanaestog dana protesta starosedelaca u Ekvadoru koji od vlade traže da smanji cene goriva, uvede kontrolu cena hrane i da više uloži u obrazovanje. Posle više dana nasilja demonstranti su se juče… »
Jedan čovek ubijen, desetine povređene u protestima u Ekvadoru
N1 Info 24.06.2022
Jedan čovek je ubijen i desetine su povređene tokom dvanaestog dana protesta starosedelaca u Ekvadoru koji od vlade traže da smanji cene gorova, uvede kontrolu cena hrane i da više uloži u obrazovanje. Posle više dana nasilja demonstranti su se juče… »
Vesti dana »

Ričard Grenel o Kosovu i Metohiji: Ideja o međusobnom priznanju je smešna
Blic pre 1 satjoš 2 povezane

Protestna šetnja na Dedinju: Demonstranti ispred kuća u kojim žive Aleksandar Vučić, Ana Brnabić, Zorana Mihajlović i Željko Mitrović (foto/video)
Blic pre 5 satijoš 2 povezane

Hiljade demonstranata u Tel Avivu protiv izraelskog plana preuzimanja kontrole nad Gazom
Danas pre 7 satijoš 1 povezana

Vremenska prognoza za nedelju, 10. avgust: Danas sunčano i veoma toplo sa slabim vetrom
Beta pre 4 satijoš 1 povezana