Povezane vesti

Prostor za venčanje našla pre nego mladoženju: Udaje se zvezda „Granda“

Prostor za venčanje našla pre nego mladoženju: Udaje se zvezda „Granda“

Nova 24.06.2022
Iako je htela svoju privatnost da drži dalje od očiju javnosti, ovoliku sreću je morala da podeli sa svima. Pevačica Vanja Mijatović je zakazala svadbu i sada otkriva kada će reći sudbonosno da i gde će održati venčanje. „Ovde sam zakazala… »
Udaje se zvezda granda, ovo su detalji svadbe: Prostor za venčanje našla pre nego mladoženju, ima i jednu veliku želju!

Udaje se zvezda granda, ovo su detalji svadbe: Prostor za venčanje našla pre nego mladoženju, ima i jednu veliku želju!

Kurir 24.06.2022
Pevačica Vanja Mijatović svoj privatni život vešto krije od pripadnika sedme sile. Ipak, ovog puta nije izdržala pa je lepe vesti podelila sa svima. - Ovde sam zakazala svadbu još pre nego što sam našla mladoženju. Rekla sam mojoj Saškici… »
Prostor za venčanje našla pre nego mladoženju: Udaje se zvezda Granda, ovo su svi detalji svadbe

Prostor za venčanje našla pre nego mladoženju: Udaje se zvezda Granda, ovo su svi detalji svadbe

Blic 24.06.2022
Iako je htela svoju privatnost da drži dalje od očiju javnosti, ovoliku sreću je morala da podeli sa svima. Pevačica Vanja Mijatović je zakazala svadbu i sada otkriva kada će reći sudbonosno da i gde će održati venčanje. - Ovde sam zakazala… »

Vesti dana »