Povezane vesti
Godišnjica tragedije na Pešteru: Žrtvovali vojnika i oca zbog reklame vlasti
Nova 24.06.2022
Ni posle godinu dana od pogibije vojnika Dejana Stojkovića (39), koji se 21. juna ugušio u oklopnom vozilu tokom pripreme vojne vežbe „Munjeviti udar 2021“ na Pešteru, Više javno tužilaštvo u Novom Pazaru nije pokrenulo istragu protiv odgovornih za ovu… »
Vojni sindikat Srbije: Godinu dana od smrti vodnika Dejana Stojkovića odgovorni nisu pronađeni
Danas 24.06.2022
Danas se navršava godinu dana od kako je na privremenom poligonu Pešter, tokom priprema za združenu taktičku vežbu sa bojevim gađanjem „Munjeviti udar 2021“, smrtno stradao stariji vodnik prve klase Dejan Stojković. Vojni sindikat Srbije ukazuje na to da… »
Vesti dana »

"Putin ne može da preživi da izgubi rat, a Zelenski kraj rata": Bliži se sastanak Trampa i ruskog lidera, naši analitičari: Jedno je sigurno - Ukrajina će biti žrtvovana!
Blic pre 7 satijoš 2 povezane

"Sastajem se s Putinom vrlo brzo, Zelenski neka se spremi da potpiše": Tramp upravo najavio razmenu teritorija: "Lokacija će mnoge usrećiti"
Blic pre 5 satijoš 1 povezana

Vozači sa probnom dozvolom ne mogu da voze svaki automobil: Ovo je spisak dozvoljenih, a ko krši pravilo, kazne idu do 80.000 dinara
Blic pre 7 satijoš 1 povezana

Jedan mladić oslobođen, drugi zadržan u pritvoru nakon incidenta na festivalu u Severnoj Mitrovici
Danas pre 6 satijoš 1 povezana