Povezane vesti

Ko teroriše po Rumi: Palicama tukli mladića, braća Hrkman ponovo pod lupom

Ko teroriše po Rumi: Palicama tukli mladića, braća Hrkman ponovo pod lupom

Nova 24.06.2022
Jeziva tuča dogodila se u četvrtak u Sremskoj Mitrovici, kada je grupa momaka krvnički motkama tukla mladića, zbog čega je uhapšeno pet osoba. Kako naš portal nezvanično saznaje, u pitanju su navijači Partizana, okupljeni oko frakcije "Saut… »
Policija ih uhapsila zbog nasilničkog ponašanja

Policija ih uhapsila zbog nasilničkog ponašanja

Vesti online 24.06.2022
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu efikasnim radom uhapsili su N. S. (2000) i S. M. (1997) zbog postojanja sumnje da su izvršili krivična dela nasilničko ponašanje i teška telesna povreda. Sumnja se da su oni, 22. maja ove… »
Policija uhapsila dvojicu mladića zbog nasilničkog ponašanja u Borči

Policija uhapsila dvojicu mladića zbog nasilničkog ponašanja u Borči

Euronews 24.06.2022
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu efikasnim radom uhapsili su N. S. (22) i S. M. (25) zbog postojanja sumnje da su izvršili krivična dela nasilničko ponašanje i teška telesna povreda. Sumnja se da su oni, 22. maja ove godine, u… »
Užas na autobuskoj stanici u Borči: Brutalno prebili momka, pa ga ubadali nožem - Povređen i policajac, bio van dužnosti

Užas na autobuskoj stanici u Borči: Brutalno prebili momka, pa ga ubadali nožem - Povređen i policajac, bio van dužnosti

Mondo 24.06.2022
Policija je zadržala S.N. i S.M. zbog sumnje da su izvršili krivično delo nasilničko ponašanje na autobuskom stajalištu u Borči. Policija je zadržala S.N. i S.M. zbog sumnje da su izvršili krivično delo nasilničko ponašanje na autobuskom… »
Na autobuskoj stanici u Borči pretukli policajca i njegovog brata! Tražili mu da skine dres, a kada je odbio krenuli su da ga…

Na autobuskoj stanici u Borči pretukli policajca i njegovog brata! Tražili mu da skine dres, a kada je odbio krenuli su da ga…

Blic 24.06.2022
Muškarcima N. S. i S. M. određeno je zadržavanje zbog sumnje da su izvršili krivična tela teška telesna povreda i nasilničko ponašanjemo. Kako saznajemo, oni su osumnjičeni da su pretukli i udarali nožem policajca van dužnosti u beogradskom… »
"Zar mislite da u mojim godinama mogu da se: Opirem?" Pavle (73) tvrdi da su ga pretukli policajci: "Jedan me je udario u nos…

"Zar mislite da u mojim godinama mogu da se: Opirem?" Pavle (73) tvrdi da su ga pretukli policajci: "Jedan me je udario u nos…

Blic 24.06.2022
Pavle Pavlović (73) iz Blaca rešio je da presavije tabak i tuži dva policajca Policijske uprave Prokuplje, jer su ga, kako tvrdi, tukli tokom privođenja. On i posle par dana ima vidljive modrice po rukama i ispod leve mišice, te i lekarsko uverenje o… »

Vesti dana »