Повезане вести

Илиев стао у одбрану Партизана: "Зли језици, престаните да уносите немир!"

Илиев стао у одбрану Партизана: "Зли језици, престаните да уносите немир!"

Спортске.нет 24.06.2022
Занимљиво је било на конференцији за медије у Птују поводом представљања трећег појачања Партизана. Спортски директор Ивица Илиев представио је Патрика Андрадеа, а одговарајући на питања окупљених новинара, демантовао је… »
Илиев: ‘Зли језици су погрешили и надам се да ће престати да уносе немир у нашу породицу!’

Илиев: ‘Зли језици су погрешили и надам се да ће престати да уносе немир у нашу породицу!’

Хот спорт 24.06.2022
Спортски директор црно-белих демантовао спекулације! На конференцији за медије у Птују, спортски директор Партизана, Ивица Илиев, представио је Патрика Андрадеа. Везиста са Зеленортских острва има 29 година, а Илиев је имао само… »
Андраде: Дошао сам да помогнем Партизану да узме титулу

Андраде: Дошао сам да помогнем Партизану да узме титулу

Спортски журнал 24.06.2022
Андраде је у четвртак потписао трогодишњи уговор са клубом из Хумске. Нови фудбалер Партизана Патрик Андраде званично је промовисан данас као ново појачање црно-белих. Андраде је у четвртак потписао трогодишњи уговор са… »
Андраде: Рикардо је утицао да дођем у Партизан, можемо да освојимо титулу

Андраде: Рикардо је утицао да дођем у Партизан, можемо да освојимо титулу

Нова 24.06.2022
Велике амбиције новог појачања Партизана. Нови фудбалер Партизана Патрик Андраде званично је промовисан као ново појачање црно-белих. Андраде је у четвртак потписао трогодишњи уговор са клубом из Хумске, а потом се… »
Партизан представио треће појачање: "Нисам размишљао два пута, ово је исправан избор!"

Партизан представио треће појачање: "Нисам размишљао два пута, ово је исправан избор!"

Спортске.нет 24.06.2022
Партизан је данас у Птују представио своје најновије појачање у виду Патрика Андрадеа (29) који стиже као слободан играч после ангажмана у Карабагу. Поливалентни фудбалер са Зеленортских острва није крио задовољство овим… »
Гробари ће га брзо заволети: Патрик открио због чега је обукао црно-бели дрес, а Илиев га је описао као великог победника!

Гробари ће га брзо заволети: Патрик открио због чега је обукао црно-бели дрес, а Илиев га је описао као великог победника!

Хот спорт 24.06.2022
Лепе речи новог фудбалера Партизана. Данас је у званично промовисан нови фудбалер Партизана, Патрик Андраде. Подсетимо, фудбалер са Зеленортских острва дошао је међу црно-беле као слободан играч, а са клубом из Хумске улице… »
Партизан остварио највећу жељу у прелазном року: Илиев му дао седмицу и поручио - такви нам требају!

Партизан остварио највећу жељу у прелазном року: Илиев му дао седмицу и поручио - такви нам требају!

Мондо 24.06.2022
"Сви ћете видети његове квалитете!", поручио је спортски директор црно-белих. "Сви ћете видети његове квалитете!", поручио је спортски директор црно-белих. ФК Партизан представио је јавности своје најновије појачање… »
Андраде представљен: Када ме је Партизан звао, заборавио сам друге понуде

Андраде представљен: Када ме је Партизан звао, заборавио сам друге понуде

Вечерње новости 24.06.2022
ПАРТИЗАН је представио ново појачање - Патрика Андрадеа. Он се тиму званично придружио на припремама у Словенији, где је новинарима и званично представљен. ФК Партизан Представио га је спортски директор црно-белих Ивица… »
Андраде стигао у Словенију: Партизан јачи за репрезентативца Зеленортских Острва (видео)

Андраде стигао у Словенију: Партизан јачи за репрезентативца Зеленортских Острва (видео)

Вечерње новости 23.06.2022
НОВИ играч Партизана Патрик Андраде стигао је у Птуј где се налазе црно-бели на припремама. ФОТО: М. Блажић Репрезентативац Зеленортских Острва је дошао у хотел "Примус" и тако се ставио на располагање тренеру Илији Столици… »

Вести дана »