Povezane vesti

Koleginica je optužila za krađu spota! Tea Tairović žestoko uzvratila pevačici - otkriveno i o kom videu je reč!

Koleginica je optužila za krađu spota! Tea Tairović žestoko uzvratila pevačici - otkriveno i o kom videu je reč!

Mondo 24.06.2022
Tea Tairović odgovorila na optužbe koleginice Indire Aradinović. Tea Tairović odgovorila na optužbe koleginice Indire Aradinović. Domaća javnost anima bruji o ratu Ane Nikolić i Milice Pavlović oko pesme "Provereno", a sada su se i sličnih… »
Oglasila se Tea Tairović nakon što ju je Indi optužila za krađu spota

Oglasila se Tea Tairović nakon što ju je Indi optužila za krađu spota

Nova 24.06.2022
Pevačica Tea Tairović oglasila se nakon što je njena koleginica Indi Aradinović izjavila da joj je "ukrala" ideju za spot. Indira je u emisiji „Ekskluzivno“ otkrila da je imala ideju da snimi isti spot koji je snimila Tea za pesmu „Balkanija“… »
Šok! Koleginica optužila Teu da joj je ukrala spot! Novi estradni rat na pomolu - "Ispričala sam jednoj osobi"

Šok! Koleginica optužila Teu da joj je ukrala spot! Novi estradni rat na pomolu - "Ispričala sam jednoj osobi"

Mondo 24.06.2022
Indi Aradinović optužila je koleginicu Teu Tairović da joj je ukrala ideju za spot. Indi Aradinović optužila je koleginicu Teu Tairović da joj je ukrala ideju za spot. U jeku skandala oko pesme "Provereno" koja se našla na albumu Milice Pavlović… »
Novi estradni rat: Indi Aradinović optužila Teu Tairović da joj je ukrala spot

Novi estradni rat: Indi Aradinović optužila Teu Tairović da joj je ukrala spot

Nova 24.06.2022
Pevačica Indira Indi Aradinović ispričala je da je imala ideju za sledeći spot, ali je preduhitrila koleginica Tea Tairović. „Ideje su čudo, ideje iscure… Jako čudna koincidencija da je Tea Tairović snimila spot koji sam ja zamislila i… »
Novi estradni rat: Indi optužila Teu Tairović da joj je ukrala spot: "Ideja je iscurela"

Novi estradni rat: Indi optužila Teu Tairović da joj je ukrala spot: "Ideja je iscurela"

Blic 24.06.2022
Indira Indi Aradinović ispričala je da je imala ideju za sledeći spot, ali je preduhitrila koleginica Tea Tairović. - Ideje su čudo, ideje iscure... Jako čudna koincidencija da je Tea Tairović snimila spot koji sam ja zamislila i ispričala jednoj… »

Vesti dana »