Povezane vesti

Mari otkrio bolnu istinu: Bio sam ljut jer mi je majka seksualno uznemiravana

Mari otkrio bolnu istinu: Bio sam ljut jer mi je majka seksualno uznemiravana

Večernje novosti 24.06.2022
BRITANSKI teniser Endi Mari izjavio je da je bio ljut kad je saznao da je njegova majka DŽudi bila žrtva seksualnog uznemiravanja. FOTO: AP Incident se dogodio pre osam godina na jednoj večeri posle panela o obrazovanju na kojem je DŽudi Mari… »
„Majka mi je bila seksualno uznemiravana“: Mari pobesneo i šokirao otkrićem

„Majka mi je bila seksualno uznemiravana“: Mari pobesneo i šokirao otkrićem

Nova 24.06.2022
Britanski teniser Endi Mari poručio je da je pobesneo kad je saznao da je njegova majka Džudi bila žrtva seksualnog uznemiravanja. Incident se dogodio pre osam godina na jednoj večeri posle panela o obrazovanju na kojem je Džudi Mari prisustvovala, a… »
Mari: Ljut sam zbog seksualnog uznemiravanja moje majke

Mari: Ljut sam zbog seksualnog uznemiravanja moje majke

Sport klub 24.06.2022
Endi Mari, trostruki gren slem šampion, priznao je da je „bio ljut i besan“ kada je saznao da je njegova majka Džudi bila seksualno uznemiravana. Džudi je o svemu pisala u jednoj kolumni. Incident se dogodio na jednoj večeri posle panela o… »
Manijak napao marejevu majku, 8 godina krila od njega! Teniser sada otkrio detalje - visoki zvaničnik je u pitanju!

Manijak napao marejevu majku, 8 godina krila od njega! Teniser sada otkrio detalje - visoki zvaničnik je u pitanju!

Mondo 24.06.2022
Nekadašnji svetski broj jedan nedavno je otkrio da je njegovu majku seksualno napao "visoki zvaničnik" na jednoj gala večeri. Nekadašnji svetski broj jedan nedavno je otkrio da je njegovu majku seksualno napao "visoki zvaničnik" na jednoj gala… »

Vesti dana »