Povezane vesti
Plutajući dok za servisiranje i remont jahti kompanije Adriatic 42 stigao u Crnu Goru
Biznis.rs 24.06.2022
Investitori planiraju da Brodogradilištu Bijela vrate staru slavu. U nekadašnje brodogradilište u Bijeloj stigao je plutajući dok koji je kompanija Adriatic 42, odnosno konzorcijum koji čine Adriatic Marinas – Porto Montenegro i DryDocks World Dubai –… »
Za remont najvećih jahti dok od 180 metara stigao u Boku
Blic 24.06.2022
Plutajući dok za servis najvećih jahti dugačak 180 metara, koju je kupila kompanija Adriatik 42, danas je ušao u brodograilište Bjelu u Boki Kotorskoj. Ovaj dok, koji je u Crnu Goru stigao iz turskog brodogradilišta Hat-San, prvi je i ključan uslov za… »
Grdosija duga 180 i široka 37 metara: Novi plutajući dok uplovio jutros u Boku Kotorsku
Telegraf 24.06.2022
U pitanju je objekat nove generacije vredan više miliona dolara, koji uz najveći travel lift u regionu od 720 tona može da primi najveće svetske jahte. Crna Gora od danas ulazi na sami vrh svetskog jahtinga. Plutajući dok za servis najvećih jahti… »
Vesti dana »
Upravi odbor RTS-a potvrdio izbor Manje Grčić za generalnog direktora na mandat od pet godina
Insajder pre 2 satajoš 46 povezanih
Poljoprivrednici blokiraju magistralni put u Mrčajevcima
Glas Šumadije pre 54 minutajoš 47 povezanih
"Ovo nije bila rutinska intervencija": Stručnjaci o smrti devojčice iz Čačka nakon operacije krajnika
Mondo pre 1 satjoš 33 povezane





