Povezane vesti

Joksimović: Srbija za pet do sedam godina može da računa na članstvo u EU

Joksimović: Srbija za pet do sedam godina može da računa na članstvo u EU

N1 Info 24.06.2022
Sigurna sam da je članstvo Srbije u Evropskoj uniji izvesno, samo je pitanje okolnosti, vremena i naše spremnosti, i zaista računam da Srbija u narednih pet do sedam godina može da računa na članstvo, izjavila je ministarka za evropske integracije… »
Joksimović: Srbija za pet do sedam godina može da računa na članstvo u EU

Joksimović: Srbija za pet do sedam godina može da računa na članstvo u EU

Nova 24.06.2022
Sigurna sam da je članstvo Srbije u Evropskoj uniji izvesno, samo je pitanje okolnosti, vremena i naše spremnosti, i zaista računam da Srbija u narednih pet do sedam godina može da računa na članstvo, izjavila je ministarka za evropske integracije… »
Joksimović: Srbija u narednih pet do sedam godina može da računa na članstvo u EU

Joksimović: Srbija u narednih pet do sedam godina može da računa na članstvo u EU

Danas 24.06.2022
Sigurna sam da je članstvo Srbije u Evropskoj uniji izvesno, samo je pitanje okolnosti, vremena i naše spremnosti, i zaista računam da Srbija u narednih pet do sedam godina može da računa na članstvo, izjavila je danas ministarka za evropske… »
Jadranka Joksimović: U narednih pet do sedam godina možemo da računamo na članstvo

Jadranka Joksimović: U narednih pet do sedam godina možemo da računamo na članstvo

Telegraf 24.06.2022
Subvencija EU za 30 opština i gradova u iznosu od dva miliona evra. Ministarka za evropske integracije Jadranka Joksimović izjavila je danas da je izvesno da će Srbija postati članica Evropske unije, navodeći da je njeno mišljenje da će se to… »

Vesti dana »