Povezane vesti

Srbi: stalno letuju na Halkidikiju, a ne znaju da Grčka za još manje pare krije neverovatnu lepotu: Ova destinacije je…

Srbi: stalno letuju na Halkidikiju, a ne znaju da Grčka za još manje pare krije neverovatnu lepotu: Ova destinacije je…

Blic 24.06.2022
Grčka je postala sinonim za letovanje, čežnju, a gotovo da nema čoveka u Srbiji koji nije poželeo da zapucao put ovog raja na moru gde se mešaju uticaji Balkana i Mediterana. Dok smo je pre 20-ak godina otkrivali stidljivo i polako, pronalazeći… »
Srbi hrle na ovo mesto u Grčkoj zbog jeftinih bundi i montona, a da mu daju šansu - bukvalno bi ostali bez daha

Srbi hrle na ovo mesto u Grčkoj zbog jeftinih bundi i montona, a da mu daju šansu - bukvalno bi ostali bez daha

Blic 24.06.2022
Za mene je Solun oduvek bio sinonim za opuštanje, za sreću, za prostu radost što postojimo i možemo da uživamo u blagodatima sunca, mora, kafe, ukusne hrane… Za mene Solun će uvek biti savršena mera za predoziranje zadovoljstvom. Za mene Solun… »
Ostrvo u Grčkoj koje turisti nisu otkrili, a more je da je da ti pamet stane: Ono što mnogi ne znaju je to da je jeftino

Ostrvo u Grčkoj koje turisti nisu otkrili, a more je da je da ti pamet stane: Ono što mnogi ne znaju je to da je jeftino

Blic 24.06.2022
Reč - jefitno i ostrva Kiklada ne idu zajedno u jednoj rečnici. Naročito ako se uzme u obzir da pripada grupi ostrva poput Mikonosa i Santorinija. Ali, ostrvo Siros je izuzetak. Poznato je da je letovanje na ostrvima znatno skuplje u odnosu na… »

Vesti dana »