Povezane vesti

Marjanović za SK: Željan sam košarke, mečeva, reprezentacije

Marjanović za SK: Željan sam košarke, mečeva, reprezentacije

Sport klub 24.06.2022
Otvoreni trening seniorske košarkaške reprezentacije, u sklopu priprema za mečeve poslednjeg FIBA „prozora“ prvog kruga kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2023. godine, obeležila je pojava Bobana Marjanovića, od skora novog centra Hjuston… »
Petrušev: Jedva čekam, uželeo sam se košarke

Petrušev: Jedva čekam, uželeo sam se košarke

Dnevnik 24.06.2022
BEOGRAD: „Jedva čekam utakmice protiv Letonije i Belgije. Uželeo sam se košarke, drugi deo sezone u Efesu uopšte nisam igrao i značiće mi da se vratim u takmičarski ritam”, izjavio je srpski košarkaški reprezentativac Filip Petrušev… »
Trejd mi nikad teže nije pao, Dalas je kao moj boljevac: Boban stigao da pomogne Srbiji - "Konačno ću igrati 5 na 5!"

Trejd mi nikad teže nije pao, Dalas je kao moj boljevac: Boban stigao da pomogne Srbiji - "Konačno ću igrati 5 na 5!"

Mondo 24.06.2022
Boban Marjanović se priključio reprezentaciji Srbije po dolasku iz SAD. Boban Marjanović se priključio reprezentaciji Srbije po dolasku iz SAD. Košarkaška reprezentacija Srbije okupila se pred poslednja dva meča prve grupne faze kvalifikacija za… »
Petrušev se u dresu Srbije „zagreva“ za Filadelfiju, ide u Ameriku

Petrušev se u dresu Srbije „zagreva“ za Filadelfiju, ide u Ameriku

Nova 24.06.2022
Srpski košarkaš Filip Petrušev veruje u nacionalni tim i smatra da on može mnogo i u kvalifikacijama za Mundobasket, ali i na Evrobasketu. Srbiji predstoje mečevi sa Letonijom i Belgijom (30. jun i 3. jul), a ekipa Svetislava Pešića okupila se u… »
Da li ostajem u zvezdi? Videćemo... Dejan Davidovac je prvi put slobodan igrač - evo šta za MONDO kaže o pregovorima!

Da li ostajem u zvezdi? Videćemo... Dejan Davidovac je prvi put slobodan igrač - evo šta za MONDO kaže o pregovorima!

Mondo 24.06.2022
"Videćemo kako će sve da se izvede", rekao je Davidovac. "Videćemo kako će sve da se izvede", rekao je Davidovac. Dugogodišnji krilni košarkaš Crvene zvezde Dejan Davidovac (27) priključio se reprezentaciji Srbije za kvalifikacione utakmice za… »

Vesti dana »