Povezane vesti

On je pravo pojačanje za zvezdu! Stanković oduševljen debitantom, ali i timom - "Mnogo lepih stvari, prezadovoljan sam!"

On je pravo pojačanje za zvezdu! Stanković oduševljen debitantom, ali i timom - "Mnogo lepih stvari, prezadovoljan sam!"

Mondo 24.06.2022
Dejan Stanković je bio pun pozitivnih utisaka posle pobede Crvene zvezde nad Bravom. Dejan Stanković je bio pun pozitivnih utisaka posle pobede Crvene zvezde nad Bravom. Fudbaleri Crvene zvezde savladali su ekipu Brava 2:1 u prvoj prijateljskoj utakmici… »
Zvezda dobro izabrala - Stanković: ''Pravo pojačanje!''

Zvezda dobro izabrala - Stanković: ''Pravo pojačanje!''

Sportske.net 24.06.2022
Nesvakidašnja pripremna utakmica iz ugla trenera Crvene zvezde Dejana Stankovića koji je isključen pred početak drugog poluvremena, ali je na kraju njegov tim uspeo da napravi preokret i u ''Stožicama'' savlada ekipu Brava rezultatom 2:1. Posle meča… »
Stanković: Drago mi je zbog igrača koji su se vratili

Stanković: Drago mi je zbog igrača koji su se vratili

Sport klub 24.06.2022
Crvena zvezda je startovala pobedom protiv Brava 2:1 na pripremama u Sloveniji, a trener Dejan Stanković zadovoljan je onim što je video u Ljubljani. – Dobar intenzitet, imali smo malo problema što se tiče defanzivne linije, pa smo se adaptirali… »
Stanković: Ako je ovo Žile, dobro je za nas

Stanković: Ako je ovo Žile, dobro je za nas

N1 Info 24.06.2022
Crvena zvezda je startovala pobedom protiv Brava 2:1 na pripremama u Sloveniji, a trener Dejan Stanković zadovoljan je onim što je video u Ljubljani. – Dobar intenzitet, imali smo malo problema što se tiče defanzivne linije, pa smo se adaptirali… »
Stanković prezadovoljan nakon trijumfa: Utisci su fenomenalni – sudija je unosio nervozu, zato sam reagovao! (foto) (video)

Stanković prezadovoljan nakon trijumfa: Utisci su fenomenalni – sudija je unosio nervozu, zato sam reagovao! (foto) (video)

Hot sport 24.06.2022
„Vidi se da momci rade.“ Fudbaleri Crvene zvezde savladali su ekipu Brava rezultatom 2:1 na prvom kontrolnom meču u Sloveniji, a mnogo razloga za osmeh i zadovoljstvo posle utakmice imao je šef stručnog štaba crveno-belih Dejan Stanković… »
Dva gola Živkovića za prvu pobedu Zvezde na pripremama

Dva gola Živkovića za prvu pobedu Zvezde na pripremama

Dnevnik 24.06.2022
LjUBLjANA: Fudbaleri Crvene zvezde savladali su večeras ekipu Bravo 2:1 (0:1) u prvoj pripremnoj utakmici u Sloveniji. Slovenački tim poveo je golom Martina Kramarića iz penala u 14. minutu, a preokret je u nastavku doneo "zaboravljeni" Rišairo… »
Stanković o meču sa Bravom, Kangvinom debiju, Nikoliću, Živkoviću...

Stanković o meču sa Bravom, Kangvinom debiju, Nikoliću, Živkoviću...

Sportski žurnal 24.06.2022
„Prezadovoljan sam, mnogo lepih stvari“. Fudbaleri Crvene zvezde savladali su ekipu Brava rezultatom 2:1 na prvom kontrolnom meču u Sloveniji, a mnogo razloga za osmeh i zadovoljstvo posle utakmice imao je šef stručnog štaba crveno-belih Dejan… »
SASTAV Zvezde - Mustafa ima sve značajniju ulogu, novi štoperski tandem!

SASTAV Zvezde - Mustafa ima sve značajniju ulogu, novi štoperski tandem!

Sportske.net 24.06.2022
Fudbaleri Crvene zvezde večeras će odigrati prvu utakmicu od dolaska u sloveniju, a drugu od početka priprema, s obzirom da su pre nekoliko dana savladali Jedinstvo Puteve na Zlatiboru sa 2:1. U tom meču se istakao Ibrahim Mustafa koji se vratio sa… »

Vesti dana »