Povezane vesti
Mihajlović: Tužan dan za žene u SAD i svetu, nije me iznenadila odluka Vrhovnog suda o abortusu
Telegraf 25.06.2022
Predsednica Koordinacionog tela za rodnu ravnopravnost ocenila da je ovo potez kojim se direktno ugrožavaju zdravlje i životi žena. Predsednica Koordinacionog tela za rodnu ravnopravnost i potpredsednica Vlade Srbije Zorana Mihajlović saopštila je… »
Mihajlović: Ukidanje prava na abortus – tužan dan za sve žene u SAD i čitavom svetu
Danas 24.06.2022
„Nažalost, nije me iznenadila odluka Vrhovnog suda u SAD o zabrani abortusa, jer mesecima unazad slušamo nazadne stavove u javnosti kako pravo na abortus treba da se ukine. Ako se to desilo u SAD, kako da nas ne zabrine pitanje a šta očekivati u drugim… »
Vesti dana »

Oprostite se od leta: Od ovog dana sve se menja, đenovski ciklon hita ka Srbiji: Temperatura pada za 15 stepeni (radarski snimci)
Blic pre 5 minutajoš 1 povezana

Šta ako u automobil sipate pogrešno gorivo: Vozači ovu grešku često kasno primete, popravka je nekada nemoguća, evo šta nikako da ne radite
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

Leto, zbogom! Sutra zvanično počinje jesen: Evo u koliko sati se menja godišnje doba
Blic pre 7 satijoš 1 povezana

Vanredni sastanak Saveta bezbednosti UN zbog upada ruskih aviona u vazdušni prostor Estonije
RTV pre 1 satjoš 1 povezana