Povezane vesti
Rama: Osetio sam nemoć EU, izgubljen duh proširenja
Euronews 25.06.2022
Na nedavnom Samitu EU sa liderima Zapadnog Balkana osetio sam nemoć evropskih lidera usled realne situacije, u kojoj jedna zemlja NATO, Bugarska, drži druge kao taoce, i to je pokazalo izgubljeni duh proširenja, istakao je premijer Albanije Edi Rama na… »
Viola fon Kramon: Razočarana sam, samit EU je potpuni neuspeh
Blic 25.06.2022
Poslanica i izvestilac Evropskog parlamenta za Zapadni Balkan Viola fon Kramon Taubadel izjavila je da je "strašno razočarana" i da je dvodnevni samit EU, koji je danas završen u Briselu, bio "potpuni neuspeh". "Moram da priznam da sam strašno… »
Fon Kramon o samitu u Briselu: Potpuni neuspeh za Zapadni Balkan, strašno sam razočarana
Danas 24.06.2022
Poslanica Evropskog parlamenta iz redova Zelenih Viola fon Kramon ocenila je da su razgovori sa liderima Zapadnog Balkana u četvrtak u Briselu bili „potpunih neuspeh“, a da slab rezultat može da obraduje samo ruskog predsednika Vladimira Putina… »
Vesti dana »

BLOG UŽIVO Novosadski studenti danas šetaju do sedišta Tužilaštva i BIA: Prosvetni radnici protestuju ispred Školske uprave
Nova pre 29 minutajoš 6 povezanih

Tramp pokreće novi trgovinski rat: Ogromne carine na uvoz automobila, pretnje EU i Kanadi
Nova pre 2 satajoš 15 povezanih

"Jadar" kao mogući strateški projekat EU: Koje benefite nudi Evropa, a šta (ne) žele građani Srbije
Insajder pre 3 satajoš 3 povezane