Povezane vesti

Vidoje pre smrti digao dva kredita po 400.000 evra! Nikolina u finansijskim problemima - "Moraće da izdaje vilu"

Vidoje pre smrti digao dva kredita po 400.000 evra! Nikolina u finansijskim problemima - "Moraće da izdaje vilu"

Mondo 25.06.2022
Domaći mediji prenose da je Nikolini ostao dug od 800.000 evra za izgradnju porodične kuće u Hrvatskoj. Domaći mediji prenose da je Nikolini ostao dug od 800.000 evra za izgradnju porodične kuće u Hrvatskoj Nakon iznenadne smrti supruga, Vidoja… »
Nikolina u problemu nakon Vidojeve smrti: Nema kako da otplati kredit za kuću

Nikolina u problemu nakon Vidojeve smrti: Nema kako da otplati kredit za kuću

Nova 25.06.2022
Blizak prijatelj Pišekove izneo nove detalje. Nikolina Pišek na velikim je mukama, i to finansijskim, nakon smrti supruga Vidoja Ristovića koji je iznenada preminuo u 44. godini usled popuštanja rada srčanog mišića. Supružnici su, kao što je… »
Usred prepucavanja sa svekrom, Nikolina sve rastužila! Podelila emotivnu sliku - "Pitala je kako da zna da neću otići?"

Usred prepucavanja sa svekrom, Nikolina sve rastužila! Podelila emotivnu sliku - "Pitala je kako da zna da neću otići?"

Mondo 25.06.2022
Hrvatska voditeljka Nikolina Pišek emotivnom porukom na društvenim mrežama sve je raznežila. Hrvatska voditeljka Nikolina Pišek emotivnom porukom na društvenim mrežama sve je raznežila. Nikolina Pišek našla se u centru skandala nakon smrti… »
"Pitala me je - kako da zna da ja neću otići?" Emotivna objava Nikoline Pišek sa ćerkom usred rata sa Mišom Grofom oko…

"Pitala me je - kako da zna da ja neću otići?" Emotivna objava Nikoline Pišek sa ćerkom usred rata sa Mišom Grofom oko…

Blic 25.06.2022
Nikolina Pišek koja se našla u centru skandala nakon smrti supruga Vidoja Ristovića zbog svađe sa svekrom Mišom Grofom oko nasledstva, objavila je emotivnu fotografiju sa ćerkom Unom Sofijom i porukom raznežila. - Rekli su nam - korak po korak… »
Nikolina Pišek otkrila: „Ćerka me je pitala kako da zna da i ja neću otići“

Nikolina Pišek otkrila: „Ćerka me je pitala kako da zna da i ja neću otići“

Nova 25.06.2022
Voditeljki je u teškim trenucima nakon smrti supruga Vidoja Ristovića najveća podrška upravo ćerka. Nikolina Pišek sada je objavila nekoliko fotografija i jedan video snimak sa ćerkom, a ispod je postavila i dirljiv opis. „Rekli su nam – korak… »

Vesti dana »