Povezane vesti

Navikao je na uvrede: Filip Stojković o navijačima Rapida – ‘Nemam problem sa takvim stvarima, u Beogradu su me vređali…

Navikao je na uvrede: Filip Stojković o navijačima Rapida – ‘Nemam problem sa takvim stvarima, u Beogradu su me vređali…

Hot sport 25.06.2022
Ne dotiču ga takve stvari. Očekuje Filip Stojković da će ga navijači Rapida vređati, ali kako kaže, na to je već navikao u Beogradu. Sjajni defanzivac se na neslavan način rastao sa ekipom iz Beča, i prešao u LASK iz Linca. Podsetimo, upravi… »
Stojković ne brine zbog uvreda iz Beča: "Bio sam kapiten Zvezde, to je normalno"

Stojković ne brine zbog uvreda iz Beča: "Bio sam kapiten Zvezde, to je normalno"

Sportske.net 25.06.2022
Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde Filip Stojković nedavno je raskinuo ugovor sa Rapidom iz Beča i to zbog činjenice da je uživo gledao Večiti derbi protiv Partizana tokom boravka u Beogradu zbog oporavka od povrede. Uprava Rapida to nije tolerisala… »
Stojković: Navikao sam na vređanje navijača, to je u Beogradu normalno

Stojković: Navikao sam na vređanje navijača, to je u Beogradu normalno

Nova 25.06.2022
Bivši kapiten Crvene zvezde se neće obazirati na reči navijača austrijskog kluba. Reprezentativac Crne Gore se na ružan način rastao sa Rapidom iz Beča i prešao je u LASK iz Linca. Bivši kapiten fudbalera Crvene zvezde Filip Stojković rekao je… »

Vesti dana »